Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Propozycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Mam propozycje jak uprościć mecze ligowe, mianowicie można by wprowadzić walkowery 40:0 na niekorzyść drużyny która nie wystawiła składu, a także gdy gracz poda skład, ale nie będzie miał ustawionych motocykli, motocykle domyślne o niskiej mocy oczywiście. Proszę o rozpatrzenie moich propozycji. Pozdrawiam
chyba chlopie nie wiesz co piszesz a czemu niby 40-0?ten co sklad wystawil to chociaz nabije xp swoim zawodnikom wiec twoja propozycja jest beznadziejna a co do motocykli to jest sprawa kazdego gracza mysle ze takimi propozycjami tylko zasmiecasz forum
Arkadiuszu, spokojnie... Propozycja jest warta przemyślenia. Urealnijmy trochę rozgrywkę - czy to normalne, że jedna drużyna jedzie mecz sama ze sobą, albo zawodnicy jadą bez motocyklów?
Absolutne nie
Nie po to robi się rozpiski biegowe i je realizuje , po to aby ostatniego dnia przez rywala wszystko poszło sie rypac
(2016-08-22, 14:30:06)XXX46 napisał(a): [ -> ]Absolutne nie
Nie po to robi się rozpiski biegowe i je realizuje , po to aby ostatniego dnia przez rywala wszystko poszło sie rypac

No wlanie xxx46 pelna racja moderzy sie starają robią nowa rozpiskę i po co?żeby byl walkower
Arkadiusz tylko ja mowie o normalnej rozpisce biegowej w stylu tej co jest w zakładce pomoc na grze
Normalna zwyczajna rozpiska biegowa, która kazdy moze zrobic
Zaproponawałem tylko propozycje,a tu..sami hejterzy są.I tak zrobicie z tym co będziecie uważali,a więc mam tą propozycje gdzieś!Nie da się tu proponować..No dobra proponować nie można na forum to chyba samemu w pw Adminowi trzeba pisać i tyleUśmiech))
Pozdrawiam
Poprostu kazdy wyraza swoje zdanie Oczko Mi tez ten pomysl sie nie podoba ze wzgledu na xp, poniewaz nie kazde ligi sa tak mocno obsadzone i w jednej beda wszystkie druzyny wystawialy sklad a w drugiej bedzie takich druzyn 4-5. I dlaczego w tym momencie mamy karac tych co wystawiaja sklad w tej lidze z 4-5 aktywnymi klubami tym że nie beda zdobywac xp ???
Rozumiem.Po prostu chciałem dobrze dla SW i tyle..Trudno pomysł nie doszedł do skutku,ale przecież Admin sam napisał na forum regułęUśmiech)Proszę trzymać się zasady: JEDEN POMYSŁ, BŁĄD, PROBLEM = JEDEN TEMAT!!. I tylko o to mi chodziUśmiech)Dzięki za wyrozumiałość.
Pozdrawiam
pomysł z walkowerem jest ok a xp mozna naliczyc z automatu wtedy tym zawodnikom co byli wystawieni a druzynie ktora nie wystawila zamiast kary pienieznej zabrac to xp ktore by dostali gdyby wystawili sklad. A ty arjuma tylko potrafisz krytykowac i nic wiecej !!! ciagle piszesz to samo o tej szkolce a masz jednego marnego juniora !
A ty Szymek nie masz wcale wychowanków tylko kupujesz i ja w szkolke inwestuje caly czas o trzeba poczekać na efekty a ty wcale nie inwestujesz no chyba ze w nieudane transfery
no tak bo tylko ty sie znasz na grze Uśmiech goru ty nasz Uśmiech
Tez cie pozdrawiam
Panowie spokojniej tu proszę bo dostaniecie ostrzeżenia za zbyt ostrą dyskusje
A nie pomyśleliście że niektórzy nawet podczas takich meczy wpuszczają rezerowych by wykonać normę tygodniową?
Stron: 1 2