Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Czas na zmiany #4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No Kolego, podbudowales mnie. Juz chcialem caly sezon nastolatkami dograc. Ps. małe pytanko ( mam kilka wazniejszych spraw na glowie niż kompleksowy przeglad tego forum ) . Czy za rozgrane biegi ( ligowe, sparingowe, czwórmeczowe, zawody indywidualne) zawodnikom podnosza sie skille? Czy tylko to jest tak zwany przeglad kadr? Skille podnoszą się tylko na treningach? Powaznie pytam.
Skille trenujesz tylko na treningach, biegi podnoszą xp- czyli doświadczenie, liga najwięcej (chyba o 0,05 o ile dobrze pamiętam, reszta nieco mniej. Gdzieś jest to opisane ale nawet nie wiem gdzie Uśmiech
większość wprowadzona, warte uwagi są np kontuzje 

dla przykładu mój zawodnik kiedyś w meczu uległ ciężkiemu wypadkowi - złamał kręgosłup, normalnie kaplica i kilka miesięcy jak nie lat przerwy ale nie! Leczenie prywatne 6 dni i gotowy do jazdy. Racjonalnie ujmując tą kontuzję to ten zawodnik już nigdy nie powinien na motor wrócić.
Nie mówię, że mamy aż przerywać kariery zawodnika (chociaż to mogłoby być nawet ciekawe) a leczenie ma trwać aż tak długo no wiadomo, że tutaj "rok" trwa 4 miesiące. Ale trzeba to jakoś zmienić bo aktualne leczenie to jakiś absurd 

- do rozważenia
Stron: 1 2