Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Czas na zmiany #5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Misiek81

Tak ostatnio analizowalem pewne warianty tej gry zaraz pewnie czesc tych starszych graczy sie przyczepi do mnie bo po co bo na co itp. Ale do rzeczy mam 4 juniorow szkółce daje tylko przykład .4 juniorów żeby coś umieli to trener były żużlowiec 20 tys za każdego juniora x 4 daje tyg.80.000 mc 320tys.zakładajac sezon 3mc 960tys.przecież to absurdw realu już by kluby zbankrutowały dawno dokładajac mesieczne wydatki na budowe szkółki daje to kolosalne koszty a kluby niewszystkiena taki wydatek moga sobie pozwolic.mowa o tych poczatkujacych bo sam takim jestem ,oki zaraz bedzie burza od tych starszych że kazdy kiedys zaczynal ze nie chcesz nie szkol itp.nie tedy droga moja propozycja by zmiejszyc ta pensje trenerom albo wprowadzic cos jak dotacja na szkolenie mlodziezy przeciez tak jest w realu .nastepna rzecz patrze w kase klubowa atam takie cosik 2500 na :naprawa czesci do traktora i wtedy mi wpada do glowy pomysl a moze nie tylko xp srednia skille ma decydowac o biegu moze tez warunki torowe i wybor pol startowych jak w realu wprowadza to ciekawsze zawody i większą możliwość i nikt by nie psioczył że bo on przegrał z tym choć ma wieksze xp a junior miałby szansę mając b.dobre skile wygraćz seniorem o ile bedzie miał atomowy start i dobrze rozegra bieg wiec skoro mam placic za naprawe traktora to moze wprowadzic 2-3przerwy na rownanie toru krótkie nie wiem 1 minutowe by tenmecz się nie wlekłsię bóg wie ile .Już nieźle że można w końcu ustawić nominowane jak Ty chcesz
.To tylko moje przemyslenia by ta gra stawala siecoraz bardziej.  atrakcyjna choc pewnie zaraz Arkadiusz mnie skrytykuje choc nic do kolegi nie mam i pozdrawiam
a co do moich przemyslen nadal posruluje by uatrakcyjnic gre rozbudowujac infrastrukure niech klub ma zyski z parkingow sprzedazy pamiatek klubowych wplywow z mediow za transmisje radiowa za wplywy z restauracji skoro wprowadzamy zdarzenia losowe jaknaprawa traktora toczemu nie to pozdrawiam i zycze milego dnia ps.przepraszam za stylistyke ale pisze i gram przewaznie na tel.Uśmiech
mogę coś powiedzieć na ten temat odnośnie szkółki: uważam że teraz jest dobrze a jak cię nie stać to pewnie będzie cię stać za rok może za 2 lata, to każdy przechodził, ja też nie od razu miałem szkółkę ale stopniowo do celu i były efekty, a przy tych zmianach byłoby bardzo dużo juniorów na liście transferowej i też nie byłoby cieszenie się że ma się w składzie wychowanków bo każdy by ich miał, więc ja uważam ze szkółka ma zostać tak jak jest.
Arkadiusz Cie nie skrytykuje Ty masz swoja wizje ja swoja i tyle.Tez robie szkolke i czekam cierpliwie na efekty.Rowniez pozdrawiam.
Misiek81 widać ze ogólnie masz parcie by więcej zarabiać, ale co z tego że Ty więcej zarobisz jak inni też zarobią a ceny na LT wzrosną? Jakby były wpowadzone te restauracje bary i coś tam jeszcze to starsi zawodnicy pewnikiem od ręki by powykupywali te dobra od ręki a Ty? I znów by się robiła przepaść między bogatymi a biednymi.
Odnośnie wydatków na juniorów : są duże bo tak ktoś wymyślił, ale jak można dzięki temu się dorobić Uśmiech
Proponuje Ci byś sobie wybrał jakiś kierunek w grze i dązył powoli w tym kierunku bo nie od razu Rzym zbudowano

Misiek81

(2016-12-08, 06:56:53)kamykov napisał(a): [ -> ]Misiek81 widać ze ogólnie masz parcie by więcej zarabiać, ale co z tego że Ty więcej zarobisz jak inni też zarobią a ceny na LT wzrosną? Jakby były wpowadzone te restauracje bary i coś tam jeszcze to starsi zawodnicy pewnikiem od ręki by powykupywali te dobra od ręki a Ty? I znów by się robiła przepaść między bogatymi a biednymi.
 Odnośnie wydatków na juniorów : są duże bo tak ktoś wymyślił, ale jak można dzięki temu się dorobić  Uśmiech
Proponuje Ci byś sobie wybrał jakiś kierunek w grze i dązył powoli w tym kierunku bo nie od razu Rzym zbudowano

Spoko Uśmiechtu nie chodzi o parcie na kasę a dodanie czegoś od siebie by ta gra była ciekawsza ,grałem w SCM i tam podpatrzyłem takie nowibki stadion był fajnie wizualnie rozbudowany można było wybrać nawet kolor krzesełek ,hala do treningów ,opieka medyczna czy restauracje itp.można było kevlary projektować ,jedynym wielkim minusem było to że nie można było zmian robić w meczu żadnych w trakcie spotkania.Moim kierunkiem jest gra na wychowankach ale ta wizja to dłuuuga droga póki co skupiam na tym co teraz . Jedna rzecz mnie zastanawia bo zauważyłem że w meczu gospodarze jadą wszystko z torów A C goście BC były propozycje zmian torów ??? M oże mi to umknęło a szkoda że wprowadzając zmiany w tabeli biegowej nie uwzglęniono takiego pomysłu jak to jest w realu wówczas każdy zawodnik miałby możliwość startu z każdego pola startowego.pozdrawiamUśmiech
Kuba się odniósł do propozycji
Niektóre zostały wprowadzone

//zamykam
Stron: 1 2