Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sprzedany zawodnik jedzie w czwórmeczu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W czwórmeczu juniorów pojechał w drużynie czerwonej zawodnik, który został sprzedany 13.10.2016 a dzisiaj mamy 24.10.2016. Czy w takiej sytuacji nie powinien pojawić sie na tej pozycji napis Rezerwa toru lub coś podobnego w rodzaju Brak zawodnika ?

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-48149

Zawodnik czerwonych: Patric Eskelinen
Właśnie miałem to zgłosić. Zapomniałem zmienić skład na 4-mecz i lekko się zdziwiłem, że Eskelinen zapunktował w 4-meczu, mimo, że go sprzedałem.
Akurat to, że go sprzedałeś i nie wystawiłeś innego wyszło na Twoją niekorzyść i pozostałych graczy. Gdyż w przypadku gdy sprzedasz zawodnika, przy wolnym miejscu, punkty przypadają pozostałym. Musi Stefik to jakoś ogarnąć. Już w LN trwała dyskusja co robić z takimi punktami gdy startuje zawodnik nieuprawniony i jak je rozdać pozostałym, sprawa nie do przejścia. Rozwiązaniem jest rowiązanie systemowe. Tak samo jak w przypadku meczu, gdy zawodnik wystawiony do składu zostaje sprzedany, w momencie pierszego biegu pojawia sie pozycja Rezerwa toru X i po sprawie. W czwórmeczach mozna chyba zrobić coś podobnego. Podobnie jest gdy wystawiony zawodnik jest kontuzjowany. Pamiętam, że zdarzało się, że kontuzjowany miał czas lepszy niż słaby zawodnik innej drużyny i zdobywał punkty. Na szczęście w naszym czwórmeczy nie wpłynęło to na końcowe zestawienie drużyn. Uśmiech
Oki będę miał to na uwadze Uśmiech Będzie rezerwa toru Uśmiech
Od teraz zawodnik który zmieni klub w trakcie trwania czwórmeczu będzie wykluczany z biegu. Natomiast jeśli zawodnik zmienił klub przed rozpoczęciem czwórmeczu i był wystawiony do składu to w chwili rozpoczęcia 4meczu zawodnik taki znika ze składu.