Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zmiany czy prima aprilis?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie to żebym był jasnowidzem ale piękne sepuku sobie zaprezentowaliście(tyczy się to twórców gry), gratuluje zamiast odratowania gry właczyliście KO, dla mnie ta gra umiera i raczej VIPa już nie zakupie i prawdopodonie pewna część graczy odejdzie gdyż zostali z dnia na dzień pozbawieni swego czasu , kasiorki i taktyki.

P.S. Czy mógłbym się jeszcze dowiedzieć kto wpadł na tak genialny plan z pkt 1 i 3 bo nawet BlackHunter jest zdegustowany, więc wygląda mi to na jakieś widzimisie i to nie wiadomo kogo.
Dla mnie te zmiany są na plus - nawet z tym xp ale:
niech dadzą na 150 max tyle że wszystkie skile , nikt nie wytrenuje wszystkiego po 150 , a co za tym idzie decydować będą umiejętności
młodsi zawodnicy będą mogli nawet wygrywać ze staruszkami którym to xp będzie trochę pomagać
Zmiany są w większości  na plus. Najwięcej kontrowersji  wzbudza chyba xp, tutaj podobnie jak Asteck uważam, że ostatnia zmiana w tym kierunku była dobra. Co mi się nie podoba to komunikacja.  była mowa,  że będzie się coś działo, ale bez żadnych konkretów, a  tu nagle siup. Ja i tak olalem ligę i bawię  się w turnieje juniorskie, więc niemal mnie to nie dotyczy, ale szczególnie zmiana odnośnie obozów  choć jak najbardziej sensowna powinna  być z większym wyprzedzeniem ogłoszona, bo  jest dość znacząca i  nie dziwi mnie zdenerwowanie co niektórych.
Wojtas_gkm trafiłeś chyba w sedno problemu. Największym grzechem jest brak komunikacji ale i także tajemnicza grupa, która po cichu realizuje swoje wizje gry.
A czy ktoś tu się zastanawiał nad konsekwencjami w najbliższych 3 sezonach? 27,28,29 latkowie z naddatkiem skill, 24,25,26 bez naddatków . Czyli Elita zostaje dłużej w Ekstralidze jeszcze pare sezonów a drużyny z 24,25,26 latkami są skazane na upadek gdyż nim one wejdą na piedestał to będą spadki skilli i raczej aktualni 22,23,24 wygryzą ich w piękny sposób.
Kamykov ja się zastanawiałem i na temat naddatków tu masz to opisane
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=6044
(2016-10-31, 17:23:18)tofik napisał(a): [ -> ]Kamykov ja się zastanawiałem i na temat naddatków tu masz to opisane
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=6044

Ja to doskonale akurat rozumiem o co chodzi, tylko mi chodzi wpływ nagłych zmian (bez przygotowania się graczy)na to co się stanie w ciągu 3 najbliższych sezonów. Ja akurat jestem w komfortowej sytuacji jeśli chodzi o naddatek.  
 Najgorsze jest że te zmiany równają SM'a z SW Smutny
SM'a nie znam nigdy tam nawet nie byłem
Stron: 1 2