Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: podział na grupy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiaj w nocy dowiedziałem się, że zostałem przydzielony do nowej grupy w lidze. Niby bez różnicy ale.... mamy całe mnóstwo grup złożonych z samych botów, a ja jak i połowa ligi mamy grupę złożoną z samych zespołów grających.

Czy nie lepiej byłoby przydzielać graczy po kolei aż zapełnią po równo wszystkie grupy w lidze lub zostawić tak jak są grupy tylko awansować z niższych klas tyle ile potrzeba drużyn (o ile są)?

Tak byłoby uczciwie i po równo dla wszystkich, inaczej awans wywalczą boty, które automatycznie spadną, a ktoś na tym może stracić.

Moja drużyna złożona jest niemalże z samych moich wychowanków oraz zawodników którzy po prostu już byli kiedy obejmowałem drużynę, z powodu kaprysu dokupiłem raptem 2, więc nie liczę się w walce o medale, a utrzymanie w 5 lidze wywalczę tym co mam bez dodatkowych nakładów. Jednak uważam takie układanie grup za niesprawiedliwe i nieuczciwe. Za 2-3 sezony będę chciał wyjść do ligi wyższej i starczy, że trafię kilku takich samych jak ja i o awansie można zapomnieć.

pozdro.
druzyny przydziela e sa recznie w miejsca botow
To post sprzed dwóch lat prawie.
//zamykam