Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Podział zawodników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Widzę że nasi GM chcieli by urozmaicić naszą grę a ja mam pewien pomysł który od jakiegoś czau chodzi mi po głowie: podział naszych nowych (juniorów) na trzy nowe kategorie :

- utalentowany - czyli zawodnik który bardzo szybko staje się gwiazdą, szybko trenuje skile, w wieku lat 21 jest w stanie konkurować z najlepszymi. Bardzo szybko wyrabia skille ale w także w szybszym czasie zaczyna tracić te skille (ktoś w stylu T. Bajerskiego)

- normalny - czyli zawodnik który skille zdobywa normalnie tak jak każdy do tej pory, zaczyna tracić skille w wieku 27-28 lat.

- pracuś - zawodnik który dłużej trenuje każdy skill, jest słabym juniorem, ale ciężką dłuższą pracą staje się zwodnikiem kompletnym (ktoś w stylu W. Jagusia, Hancocka), gdzie zaczyna tracić skille w bardzo późnym wieku.

 Myślę że taki podział zawodników byłby fajnym urozmaiceniem gry i stworzeniem czegoś nowego w managerskich grach przeglądarkowych.
(2016-11-13, 05:39:11)kamykov napisał(a): [ -> ]Widzę że nasi GM chcieli by urozmaicić naszą grę a ja mam pewien pomysł który od jakiegoś czau chodzi mi po głowie: podział naszych nowych (juniorów) na trzy nowe kategorie :

- utalentowany - czyli zawodnik który bardzo szybko staje się gwiazdą, szybko trenuje skile, w wieku lat 21 jest w stanie konkurować z najlepszymi. Bardzo szybko wyrabia skille ale w także w szybszym czasie zaczyna tracić te skille (ktoś w stylu T. Bajerskiego)

- normalny - czyli zawodnik który skille zdobywa normalnie tak jak każdy do tej pory, zaczyna tracić skille w wieku 27-28 lat.

- pracuś - zawodnik który dłużej trenuje każdy skill, jest słabym juniorem, ale ciężką dłuższą pracą staje się zwodnikiem kompletnym (ktoś w stylu W. Jagusia, Hancocka), gdzie zaczyna tracić skille w bardzo późnym wieku.

 Myślę że taki podział zawodników byłby fajnym urozmaiceniem gry i stworzeniem czegoś nowego w managerskich grach przeglądarkowych.

bardzo trafne porownanie kamykov szczegolnie ze dotyczy naszego torunskiego podworka.pomysl bardzo dobry bo moze w koncu bysmy doczekali sie naprawde juniorow ktorzy wygrywaja z najlepszymi seniorami bo w rzeczywistosci tak jest a na grze poki co nie.pomysl podobam mi sie zwlaszcza z tym W.Jagusiem.uwazam ze warto to rozpatrzyc.tylko ciekawe kto by chcial Bajerskiego a kto Jagusia mysle ze w toruniu odpowiedz jest prosta.pozdrawiam.

Misiek81

Dokładnie o to chodzi i taki opis by wiele pomógł zwłaszcza podczas transferów kazdy miałby wgląd kogo chce kupić i w kogo inwestować