Lista uczestników:
Grupa A:
1. Waldemar Wasiutyński (Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61520
2. Jacek Kasprowicz (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62249
3. Robert Abrachamczyk (KŻ Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62278
4. Fred Mielke (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61935
5. Krystian Koszorz (Stal)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62182
6. Kamil Kramicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61589
7. Alan Chełmieniewicz (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62283
8. Jochen Ehlers (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62282
9. Wojciech Mamul (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62289
10. Tobiasz Pelz (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61425
11. Dennis Stroback (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62243
12. Adam Holdsworth (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61536
13. Mateusz Czarnobrewa (Apator Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61910
14. Władysław Dlouhy (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61480
Grupa B:
1. Emil Nakhushev (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61582
2. Wacław Kuchmarz (Aquariumproject.pl Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61413
3. Tommy Tranberg (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62763
4. Marco Betz (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61416
5. Władysław Tyśnicki (Styk)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61424
6. Soren Kortzon (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62222
7. Daniel Pirogowski (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61503
8. Claus Laursen (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61554
9. Kamil Deberny (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62223
10. Kornel Łaszyn (Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61421
11. Zygmunt Pięciak (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-63017
12. Fryderyk Legus (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62291
13. Hugo Caceffo (WROCŁAW SPARTA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62090
14. Emil Karaev (PTŻ Pabianice)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62234
Grupa C:
1. Stefan Krasov (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61528
2. Jochen Bromberg (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62235
3. Kennet Alfredsson (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62241
4. Viktor Bergh (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62239
5. Wacław Hakuba (Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61486
6. Sylwester Zachmac (WROCŁAW SPARTA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61877
7. Frederik Krupp (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62163
8. Lasse Skoubo (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61583
9. Claus Lykke (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-62226
10. Leszek Hordecki (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61869
11. Romuald Czamański (LKS ODRA Nietków)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61534
12. Seweryn Pierzan (KŻ Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-61515
13. Jaroslav Vrbata (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-63051
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B i 1-10 w grupie C