Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Kiedy zmiany???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.Czas biegnie szybko niebawem koniec grudnia a w związku z tym polowa sezonu.Rozmawialem z GM_Arkiem o kilku sprawach dotyczących zmian w grze ale widze jego już długo nie ma na grze ale mam nadzieje ze będzie.

Pytam wiec kiedy i jakie zmiany?jesli nie chcemy znow sluchac oburzenia graczy uważam ze informacje o planowanych zmianach w nowym sezonie powinny być graczom wcześniej przedstawione.Krotko o tym co GM_Arek miał w planach jeśli mogę.

1.Pensje.

Wiadomo ze jest planowana podwyzka pensji.Powinna być informacja wcześniej jaka to podwyzka żeby gracz zaplanowal czy szkolić swoich{maja być mniejsze pensje dla wychowankow}czy kupic 16 latka i zainwestować w niego.Ale ja np. chciałbym wiedzieć wcześniej jaka będzie miał pensje.

2.Wysyp zawodnikow.

Jest plan zlikwidować wysyp i jestem za.Jak zauwazyl GM_Arek kasa jest z gry wyprowadzana i idzie do botow po likwidacji kasa zostawalaby na grze u innych.I tak najbogatsi gracze kupowali co lepsze kaski.Od razu odezwa się ze oni zbierali kase itd.Zgadza się ale pomyślmy o wyrównaniu szans w tym yemacie.

3.Spadek skilli.

Sprawa mysle najbardziej kontrowersyjna.Spadeki od 28 lat to pomylka dla mnie.Gracz który zainwestowal w szkolke i zrobil sobie gwiazde powiedzmy w wieku 27lat jest za to karany a nie nagradzany bo szkolil go nie po to od 16 lat do 27 żeby mieć lidera na jeden sezon.Nie mowie ile kasy wlozyl w szkolenie tego zawodnika.Wiec powinno tu być kryterium ze np. wychowankowie później będą mieć spadki skilla.

druga sprawa ze jeśli spadek od 28 lat faktycznie to podniesmy szybkość wzrostu skilli u juniorow żeby miał sr 100 powiedzmy w wieku 25 lat by dany gracz mogl choć 3 sezony mieć zawodnika.

Spraw jest oczywiście dużo ale dla mnie te najbardziej oczywiste.

I prosba do adminow o szybsze info graczy po zmianach.Pozdrawiam
Tak się składa, że byli i zapewne też są obecnie zawodnicy co nawet w wieku 23, ale prędzej 24 lat mieli już średnie po 100 .
Kwestia jak się zawodnika szkoli , czy może kupuję już gotowego bo to dwie różne rzeczy .
Sam jestem za szkółką , gdyż widać jej efekty na przykładzie kilku zespołów, ale ile można ten sam temat wałkować , nie wiem jak tobie ale mi się słowo szkółka znudziło już .

A co do czasu podawania zmian , to powiem ci tak :
Wyjdzie w praniu , nie zawsze da się coś zrobić na czas żeby było cacy .

Choć może Ci i nie tylko tobie to się wydać dziwne , ale mam szczerze gdzieś te zmiany , niech się dzieje co się chce , każdy jest kowalem swojego losu (czytaj klubu) i robi to co chce , a co będzie nowe w grze to już tylko i wyłącznie sprawa adminów , propozycje propozycjami , a ile z nich zostanie wprowadzonych to druga strona medalu

Pozdrawiam

Misiek81

XXX46 no właśnie uważam że te zmiany są potrzebne nowe na lepsze nie możemy tak myśleć niech się dzieje co chce bo taka monotonia zniechęca a nie porywa zmiany są po to by lepiej się grało by gra ciekawiła różnymi opcjami. Ja bym najchetniej widział wprowadzenie zmienności pól startowych jak w realu każdy ma możliwość pojechania z każdego pola startowego dlatego dobrze że Arkadiusz porusza te kwestie pozdrawiam

Misiek81

Te kwestie w sensie oglnym zmian gre wywala dzis zauważyłem taką opcje że po 2 aktualizacjach w szkółce zmieniały się dziwnie srednie juniorom ,nie można edytować wiadomosci na forum umnie nie działa i w ogóle wywala dziwnie z gry i to po tej zmianie na nowy serwer...
Pola startowe to nic nie dadza , jakie były wyniki takie będa

W szkolce srednia jest zmienna i jej wachania zależą od vipa (czy masz czy nie - wiecej masz w pomocy i w konto VIP opisane)

Edytować wiadomosci mozna bez problemow , sprobuj zmienić przeglądarkę może

Misiek81

Spoko Oczko