Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pensje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich.jest sporo propozycji zmian i dobrze ze GM_Arek dziala i pyta graczy.
Ja mam pytanie kiedy bedzie info o jednej z wazniejszych spraw ktora wywolala burze komentarzy.
Sprawa dotyczy pensji juniorow.
Czy jest juz jakas propozycja? i jak beda traktowani zawodnicy ktorzy np zostali kupieni w wieku 16 lat i sa w danym zespole dlugo.Czy beda traktowani pensja mniejsza czy jak inni.
Pensje wszystkich zawodników mają znaczenie ale aby precyzyjnie wypowiadać się o sumach w przeciwieństwie do kierunku zmian trzeba by znać dokładnie koszty utrzymania a właściwie konkretne liczby dotyczące zysków zespołów w zależności od ligi.

Zauważmy jednak, że tą drogą np. regulacji pensji w zależności od poziomu ligowego możemy wyrównywać szanse drużyn. Zwiększone koszty utrzymania drużyny w najwyższych ligach spowodują, że nie łatwo będzie im powtarzać sukcesy co będzie z korzyścią dla SW.

Mamy jeszcze jedną korzyść o której może nie pomyśleliście. Jak się dobrze wpatrzeć to można wyobrazić sobie upragnioną sytuację, w której np. trzecioligowiec ogrywa asa najwyższej ligi w pucharze a przecież o to właśnie chodzi.

Misiek81

Jestem zaOczko
chciałbym (i na to będę naciskał Kubę) aby wszyscy zastani w klubie zawodnicy w momencie zmian byli traktowani jako "swoi" w temacie pensji (czyli de facto mieli je niższe od nowych nabytków)

Ps: przepraszam że zniknąłem na tak długi czas. Wracam na stałe Uśmiech
(2017-01-26, 22:03:13)GM_Arek napisał(a): [ -> ]chciałbym (i na to będę naciskał Kubę) aby wszyscy zastani w klubie zawodnicy w momencie zmian byli traktowani jako "swoi" w temacie pensji (czyli de facto mieli je niższe od nowych nabytków)

Ps: przepraszam że zniknąłem na tak długi czas. Wracam na stałe Uśmiech

Witamy pozdrawiamy i czekamy na konkrety.
Jestem za taka zmiana.
Niech po zmianie pensje wzrosną żeby gracz zastanowił sie zanim zacznie kupować hurtowo.
Pytanie tylko co z nowymi graczami? Będą musieli kupować juz po nowych cenach rozumiem.?
Kupować tak, tego nie ominiemy
czy bylo cos robione teraz z pensjami?wychowanek 16 latek mial pensje 1250zl teraz widze po swoim zawodniku ze jest juz wyzsza.
a np moi wychowankowie 17 latkowie maja jak pisalem wczesniej 1250zl.
nie wiem czy jest jakis blad czy cos bylo zmieniane?
Nic nie było robione . Pytanie co Ty zrobiłeś bo z tego co widzę przedłużyłeś kontrakt 16 latkowi czyli podpisałeś umowę nową i wtedy już nie obowiązuje pensja 1250 tylko nowa w momencie przedłużenia kontraktu. Gdybyś nie przedłużył kontraktu to zawodnik by miał pensję 2150 zł przez 242 dni,
czyli rozumiem ze jest to zrobione po to zeby nikt od razu przy malej pensji dobremu juniorowi nie robil kontraktu do konca kariery?jak kiedys to gracze robili.
od zawsze tak bylo ze podpisujac nowy kontrakt, zawodnikowi musiales od razu wyplacac nowa pensje!
ps! ja woedzac ze zawodnik zostanie ze mna do emerytury przedluzalem mu kontrakt o kilkanascie sezonow! bylo to kosztowne jednorazowo ale gwarantuje mi ze bedzie mnie stac go utrzymac jak bedzie w zyciowej formie!
- do rozważenia