Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Tarcza SW GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(2017-02-07, 15:26:05)szymek napisał(a): [ -> ]GM_Arek wiem, że w tym wątku nie powinienem tego pisać ale spytam - możesz dodać opcje w sprzedaży zawodnika 1dzień,2 dni w których zawodnik będzie wystawiony na LT ?
chodzi ci o datę wystawienia, czy o łączny czas trwania licytacji (np 1 dzień), który już jest?
nie ma 1 dzień tylko najmniej 3 dni
chodziło mi że "czas trwania licytacji" już jest.
Krótsze terminy (np 1 dzień) nie wchodzą w grę- bardzo duża możliwość do ustawiania transferów
tak chodzi mi o to żeby zawodnik był wystawiony np. przez jeden dzień na LT. To co nie można się z kimś dogadać co do zawodnika i zrobić szybką sprzedaż ?
(2017-02-07, 21:07:31)szymek napisał(a): [ -> ]tak chodzi mi o to żeby zawodnik był wystawiony np. przez jeden dzień na LT. To co nie można się z kimś dogadać co do zawodnika i zrobić szybką sprzedaż ?

możliwość niesamowitych wałków

Poza tym zbaczamy z tematu wątku
wałki to by można robić gdyby zawodnik był wystawiony np na 2 godziny a tak jeżeli ktoś loguje się co dzień to zagląda też na LT i widzi co się dzieje. 24h na LT to dużo i mało ale nieraz są takie sytuacje, że znajdziesz zawodnika którego chciałbyś kupić a tu brakuje trochę kasy. I w takim przypadku wystawiasz zawodnika na 24h.
Szymek nic do Cb nie mam nawet bym sie z Toba zgodził bo sam bylem w takiej sytuacji ze byl ktos fajny ale kasy nie bylo tylko ze walkami zajmuje się tylko Prosper i sam nie byłby w stanie przy tej zmianie wszystkiego wychwycić i walki by przechodzily.
Może któryś z graczy by chciał pomóc Prosperowi ?
(2017-02-07, 21:53:57)szymek napisał(a): [ -> ]Może któryś z graczy by chciał pomóc Prosperowi ?
A to juz nie do mnie z tym tylko do adminow.
"A jeśli dodać formę czwórmeczy jako Tarcza SW, w każdej drużynie wprowadzić ograniczenia wiekowe (np max jeden zawodnik powyżej 30 lat, jeden do 30 roku, jeden do 25, jeden do 21 i jeden np 16 latek - to tylko propozycja wiekowa) "

no to mamy taka sytuacje. W druzynie mam pieciu 31 latkow. Prosze podac mi sklad na ten durniej sorry turniej. Junów mam np. 4 18 latkow.
nie mozesz miec w zadnym wypadku wplywu na polityke i stategie gry managerow. Kiedy to zrozumiesz??? Inaczej nie jestem w stanie ci wytlumaczyc. Moze ustawienie 3 seniorow+ 2 juniorow ale co zrobic jezeli ktos prowadzi druzyne z jednym seniorem albo nie ma ich wcale?
Każdy oficjalny dodatkowy turniej jest dobry bo tego tu brakuje. Dobrze że w końcu będzie wprowadzone IMJSW bo czas najwyższy. Jedna ważna sprawa aby ten nowy turniej nie zamykał drogi do rozgrywania nieoficjalnych zawodów, bo one są bardzo ważną częścią tej gry, dla których sporo osób tutaj gra Oczko Co do samej formuły to ograniczenia wiekowe max 2 seniorów +3 juniorów może takie rozgraniczenie zamiast twojego byłoby ciekawsze w rywalizacji.
Hyziu jakbyś pisał w moim imieniu Uśmiech zgadzam się z Twoim postem w 100%
(2017-02-08, 09:59:26)Hyziu napisał(a): [ -> ]Każdy oficjalny dodatkowy turniej jest dobry bo tego tu brakuje. Dobrze że w końcu będzie wprowadzone IMJSW bo czas najwyższy. Jedna ważna sprawa aby ten nowy turniej nie zamykał drogi do rozgrywania nieoficjalnych zawodów, bo one są bardzo ważną częścią tej gry, dla których sporo osób tutaj gra Oczko Co do samej formuły to ograniczenia wiekowe max 2 seniorów +3 juniorów może takie rozgraniczenie zamiast twojego byłoby ciekawsze w rywalizacji.

czyli 2 rakiety np 30-letnie i 3 najlepszych junów jakich mam, szkolę?
szukałem trochę innej drogi, bo dokładnie ci sami pojadą przecież w obecnej formule Pucharu SW.

Z tego co wiem, nie będzie problemów z nieoficjal. turniejami, tzn nie będzie to kolidować
(2017-02-08, 20:18:58)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2017-02-08, 09:59:26)Hyziu napisał(a): [ -> ]Każdy oficjalny dodatkowy turniej jest dobry bo tego tu brakuje. Dobrze że w końcu będzie wprowadzone IMJSW bo czas najwyższy. Jedna ważna sprawa aby ten nowy turniej nie zamykał drogi do rozgrywania nieoficjalnych zawodów, bo one są bardzo ważną częścią tej gry, dla których sporo osób tutaj gra Oczko Co do samej formuły to ograniczenia wiekowe max 2 seniorów +3 juniorów może takie rozgraniczenie zamiast twojego byłoby ciekawsze w rywalizacji.

czyli 2 rakiety np 30-letnie i 3 najlepszych junów jakich mam, szkolę?
szukałem trochę innej drogi, bo dokładnie ci sami pojadą przecież w obecnej formule Pucharu SW.

Z tego co wiem, nie będzie problemów z nieoficjal. turniejami, tzn nie będzie to kolidować

Ale w słabszych druzynach, czy w niższych ligach często jest tylko dwóch, trzech seniorów mocnych i w normalnym meczu ligowym dostają bęcki, a tak już jakaś szansa się rodzi. Co do juniorów można jakieś ograniczenia też wprowadzić. Tylko do 16lat nie ma sensu, bo nie co rok ktoś wychodzi ze szkółki.
(2017-02-08, 20:18:58)GM_Arek napisał(a): [ -> ]Z tego co wiem, nie będzie problemów z nieoficjal. turniejami, tzn nie będzie to kolidować

 Ale nieoficjalne turnieje są dlatego, gdyż brakuje oficjalnych turnieji np: MDMP (czwórmecze juniorów).
Stron: 1 2 3