Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Tarcza SW GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Edit:
chciałbym wprowadzić nowe zawody jako dodatek do ligi i do obecnego pucharu. W tej chwili, przez system rozgrywania, i tak największe szanse w pucharze mają te same drużyny co w e-lidze.
A jeśli dodać formę czwórmeczy jako Tarcza SW, w każdej drużynie wprowadzić ograniczenia wiekowe (np max jeden zawodnik powyżej 30 lat, jeden do 30 roku, jeden do 25, jeden do 21 i jeden np 16 latek - to tylko propozycja wiekowa), oraz wprowadzić brak rozstawienia w losowaniu?

co to da? raz że konieczność posiadania zróżnicowanego składu, dwa: możliwość wykruszania się faworytów w rundach gdzie spotka się ich więcej niż 2, trzy: otworzy nieco furtkę drużynom z niższych lig na osiągniecie czegoś więcej niż awans przez kilka sezonów.
to zrobmy tak:
- Twoj puchar gdzie beda jezdzic ktorych Ty bedziesz podawal w formie 4 meczy czy innych wymyslow
- obecnie rozgrywany bez ograniczen z mozliwoscia wygrywania przez najlepsze druzyny gry nie przypadkowych spadachroniarzy

I taka uwaga chlopie dolaczyles do gry 1-2 miesiace temu i juz przewracasz gre do gory nogami???
to zróbmy tak:
przeczytaj WSZYSTKIE posty (nie tylko w tym wątku) i potem dyskutujmy.

cyt: "obecnie rozgrywany bez ograniczen z mozliwoscia wygrywania przez najlepsze druzyny gry nie przypadkowych spadachroniarzy"

no właśnie, wygrywają ci sami co i w lidze. nie nudzi cię to? otwórzmy choć Puchar i sprawmy by wygrywały zespoły niekoniecznie złożone z dziadów.

I taka mała uwaga: jak już przeczytasz te posty, to znajdziesz i moje wpisy nt mojego stażu gry.. ale podpowiem: 2011
A ja bym był za tym Arku byś zostawił ten puchar takim jaki jest, gdyż to jest jedyna najbardziej sprawiedliwa forma wyłonienia drużyny najlepszej. Nie trzeba być online i wiadomo że najlepszy wygra. A co do czwórmeczu to fajnie że byłby jakiś taki z nazwą np: DMP na tych warunkach by mogła by go zdobyć nawet drużyna z 3 ligii. A Zawody mogły by być w środy lub czwartek.
mi nie przeszkadza ze wygrywaja NAJLEPSI bo znam swoje miejsce w szyku.
można to dodać w formie nowych zawodów, np Tarcza SW lub inna nazwa nie ruszając obecnego Pucharu
Jestem na tak
mam jedno pytanie odnosnie wszystkich Twoich propozycji. Ogolnie ludzie NIE CHCA Twoich propozycji lub maja bardzo odlegle zdanie od Twojego. A Ty mimo tego dalej chcesz wprowadzasz swoje chore wymysly?
np. becia: "Jestem na tak "
kamykov: " A co do czwórmeczu to fajnie że byłby jakiś taki z nazwą np: DMP na tych warunkach by mogła by go zdobyć nawet drużyna z 3 ligii. A Zawody mogły by być w środy lub czwartek."

"ludzie" czyli ty? no to cała masa.. I dlaczego chore? bo oprócz takiego stwierdzenia (lub podobnych frazesów) jeszcze nic ciekawego nie napisałeś.

ps: to powiedz mi, czego chcą ci "ludzie"?

ps2: jestem już zmęczony dziecinnym "wykłócaniem się" z kilkoma osobami w stylu "-jesteś be, nie chcemy twoich zmian, -dlaczego? -nie wiem, ale nie", które niczego nie wnoszą do dyskusji. dlatego też kolejne wpisy nie wnoszące niczego do dyskusji będę po prostu pomijał milczeniem.
Arek nie przejmuj się rob swoje czekamy na info oficjalne o zmianach.
Zmiany sa potrzebne ale wnioskuje ze gracze boja sue zmian i stad te ataki na Gm_Arka a pomysłów swoich żadnych.
Ja osobiście liczę na zmianę jakas jesli chodzi o większe zdobycze juniorow.
Jak każdy pilnuje swojego interesu również ja nie ukrywam tego.
masz amnezje. Sam aktywnie brales udzial w artykule Kamykova?
Odpwoeidz na pytanie. Ludzie sa przeciw Twoim pomyslom.
Efekty Twojej pracy zobaczysz w trakcie nastepnego sezonu. Szkoda mi tej gry bo pare lat jej poswiecilem a teraz glupimi pomyslami zostanie przyjemnosc grac w niej zabrana.
Dla niektorych bezmyslen napisanie "jestem za" nie nosi zadnych konsekwencji az do momentu ...kiedy na taki mecz trzeba sklad wystawic.
Zamiast ataków lepsza jest konstruktywna rozmowa ale nie da sie i to co się dzieje na forum moze odstraszyć nowych graczy jesli poczytają jak tu bajzel jest.
(2017-02-07, 11:50:29)Hermes napisał(a): [ -> ]masz amnezje. Sam aktywnie brales udzial w artykule Kamykova?
Odpwoeidz na pytanie. Ludzie sa przeciw Twoim pomyslom.
Efekty Twojej pracy zobaczysz w trakcie nastepnego sezonu. Szkoda mi tej gry bo pare lat jej poswiecilem a teraz glupimi pomyslami zostanie przyjemnosc grac w niej zabrana.
Dla niektorych bezmyslen napisanie "jestem za" nie nosi zadnych konsekwencji az do momentu ...kiedy na taki mecz trzeba sklad wystawic.

brałem, ale takiego osobnika jak Hermes tam nie widziałem. inny nick? szok...
I nadal ani jedno z twoich zdań nie wnosi nic poza "głupie pomysły, bo głupie". to tak odnośnie twojego zarzutu że ktoś ponoć bezmyślnie napisze "jestem za" Uśmiech
dziękuję za konstruktywny udział w dyskusji. twój głos, wnoszący tak wiele, zostanie wzięty pod uwagę.

ps: może mimo całej tej niechęci do mojej osoby, wysilisz się na jakiekolwiek uwagi które warto przeczytać, i nad którymi warto będzie się pochylić?
Co do zmian tą są potrzebne Uśmiech

Oby były takie, które zróżnicują grę.

Co do samego Pucharu Tarczy SW to Arku skup siły na tym co jest do wykonania Uśmiech.

Ten trudniej moze być trudny do realizacji ze względu na wymogi formalne.
GM_Arek wiem, że w tym wątku nie powinienem tego pisać ale spytam - możesz dodać opcje w sprzedaży zawodnika 1dzień,2 dni w których zawodnik będzie wystawiony na LT ?
Stron: 1 2 3