Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: PROPOZYCJA KONTRAKTU
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ja mam taką propozycję żeby zrobić coś takiego że zamiast wystawiania zawodnika na listę transferową dogadujemy się z innym graczem co do ceny i on kontraktuje  zawodnika i wtedy wiem że trafi on do nie go a nie na listę transferową i że go ktoś przelicytuje z tym że musi być wyznaczony górny pułap tego kontraktu np.3 mln.Co o tym sądzicie ?
Moze i to by bylo dobre bo gracze którzy są kolegami mogliby sie wymieniać ale jak znam życie byloby sporo walkow.
Moim zdaniem sprawa godna uwagi ale pod warunkiem ze zglaszamy to odpowiedniej osobie w tym wypadku np prosperowi i on ustala realna kwotę dla danego zawodnika jego wieku itd.
Tylko ze jedna osoba tego nie ogarnie bo będzie spory ruch pewno.
Jak dla mnie - odpada.
Nie będę argumentował bo to dużo pisania... nie przejdzie i szkoda na to czasu.
Ale to tylko moje zdanie.
Zgadzam się z Marek79.
Całkowicie propozycja zła i do odrzucenia.
Wiele możliwości przekrętów, i pożyczania zawodników na krótko za małe pieniądze.
Wygrywa np. baraż i potem oddaje za cene zkupu.
nie chcialem pisac nowego watku woec podlaczam sie tutaj! czy juz wiadomo co sie stanie z zawodnikami z dluuuuugimi kontraktami? mialy byc zmiany w koncu ich nie wprowadzono i co dalej?
Jak będziemy brać się za finanse gry, wtedy zajmiemy się tymi kontraktami. Obecnie tego nie ruszamy
dzieki
temat podobny to pojawiających się parokrotnie motywów kontraktów.

- do rozważenia