Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Rezerwa Taktyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie róbcie scen z jakimś jokerem niech jest tak jak jest czy w realnym żużlu też zawodnik dostaje specjalny motor żeby wygrać bieg z rezerwy taktycznej, ogarnijcie się.

Misiek81

(2017-04-01, 13:53:58)holender260 napisał(a): [ -> ]Nie róbcie scen z jakimś jokerem niech jest tak jak jest czy w realnym żużlu też zawodnik dostaje specjalny motor żeby  wygrać bieg z rezerwy taktycznej, ogarnijcie się.

Holender nie za bardzo Cię poniosło ???
(2017-04-01, 13:53:58)holender260 napisał(a): [ -> ]Nie róbcie scen z jakimś jokerem niech jest tak jak jest czy w realnym żużlu też zawodnik dostaje specjalny motor żeby  wygrać bieg z rezerwy taktycznej, ogarnijcie się.

Wydaje mi się ze każdy ma prawo do swojego zdania.
Bez zmian w rezerwie taktycznej
Nie ułatwiajmy sobie gry , wlasnie za sprawą zmian w tym taktycznych ,widac kto jak potrafi ulozyc sobie mecz , żeby mimo niekorzystnego wyniku wygrac .

Poza tym gra powinna być podbna do rzeczywistości, a w niej nie ma czegos w rodzaju magicznej częsci motyckla dzieki, której nagle słabszy wygrywa z lepszym .
(2017-04-01, 09:53:29)taxi1981 napisał(a): [ -> ]kamykov jeśli przegrywasz -10 dajesz jokera to odrabiasz 7 pkt bo wynik biegu 8-1 i nie wygrasz

 Oj taxi ::Trochę taktyki i się da. I nawet jak przeciwnik jest online.
dokładnie, ja tam np bardzo lubiłem mecze z jokerem, ale tu nic na siłę i nie będziemy tego pchać

Misiek81

Ja również lepsze wyrównane mecze niż 60:30 właśnie teraz jest za łatwo a takim jokerem utrudniamy lepszej drużynie troszke mecz masz rację Arku nic na siłe Ja zaobserwowałem że wiekszosc nic nie chcemieniać na co nowego fajnego bo się boi zmian nic więcej albo narzekaja że to źle tamto źle ...
Troche odbiegliśmy od tematu joker jest na inny watek.
Oczywiście jesli większość jest na nie to trudno choc dalej uważam ze lekkie zmiany w taktycznej powinny byc.
handicap dla RT dla mnie bezsensowny, zwłaszcza teraz po zmianie silnika biegowego
ale:

- do rozważenia
Stron: 1 2