Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Rezerwa Taktyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiele mówi sie o zmianach które wejdą w życie wraz z nowym sezonem.
Osobiście je popieram choc nie wszystkie ale niebobtym ma być.
Dużo mówi sie tez o tym żeby pomoc slabszym drużynom które nie maja kasy na transfery wiec moja propozycja jest taka:
Odkurzyć rezerwę taktyczna dokładniej zwiększyć jej znaczenie żeby w ten sposób slabszy gracz mając 2 może 3 dobrych zawodnikow mial szanse trzymać wynik.
Moznaby np zawodnikowi który jedzie z taktycznej zwiększyć sile motoru żeby rezerwa przynosila efekty.
Oczywiście bez przesady bo zaraz bedzie ze przez takie zmiany taktyczna zawsze bedzie 5-1.
Wszystko w ramach rozsądku.
Chyba ze macie inne opcje???
Oczywiście ta sila motoru tylko ns ten jeden bieg.
nie wiem czy przejdzie, ale cos z rezerwa taktyczna mozna by zrobic, moze jak zawodnik jedzie jako taka rezerwa to dac mu np. handicap w jakims skillu tak zeby czas mial lepszy o 0.25-0.5s niz jakby jechal jako nie rezerwa techniczna
(2017-02-14, 10:38:00)7Shem7 napisał(a): [ -> ]nie wiem czy przejdzie, ale cos z rezerwa taktyczna mozna by zrobic, moze jak zawodnik jedzie jako taka rezerwa to dac mu np. handicap w jakims skillu tak zeby czas mial lepszy o 0.25-0.5s niz jakby jechal jako nie rezerwa techniczna

No mozna i z tym handicapem tez rozpatrzyc.
Ale slabe zainteresowanie ta zmiana,
Jestem przeciw takim dziwnym handicapom.
Przyszła mi za to inna myśl. Może by tak losowo wprowadzić tzw. dzień konia dla juniorów.
Zdobywa pkt. z teoretycznie lepszymi rywalami.
oczywiście musiało by to być bardzo rzadko i tylko na własnym torze
(2017-03-25, 23:35:38)waldi napisał(a): [ -> ]Jestem przeciw takim dziwnym  handicapom.
Przyszła mi za to inna myśl. Może by tak losowo wprowadzić tzw. dzień konia dla juniorów.
Zdobywa pkt. z teoretycznie lepszymi rywalami.
oczywiście musiało by to być bardzo rzadko i tylko na własnym torze

chciałem nad tym popracować, ale pomysł nie uzyskał wstępnego poparcia na forum
(2017-03-27, 11:54:11)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2017-03-25, 23:35:38)waldi napisał(a): [ -> ]Jestem przeciw takim dziwnym  handicapom.
Przyszła mi za to inna myśl. Może by tak losowo wprowadzić tzw. dzień konia dla juniorów.
Zdobywa pkt. z teoretycznie lepszymi rywalami.
oczywiście musiało by to być bardzo rzadko i tylko na własnym torze

chciałem nad tym popracować, ale pomysł nie uzyskał wstępnego poparcia na forum

Niestety.
A szkoda bo uważam akurat ta zmiane za potrzebna.
Ale cóż glos większości mówi nie.
A raczej nie ma zdania.
dokładnie, mało kto tu zagląda ogólnie
(2017-03-27, 13:36:57)GM_Arek napisał(a): [ -> ]dokładnie, mało kto tu zagląda ogólnie

Moze pomyślicie żeby wg was jakies obiecujące propozycje dać pod glosowanie na grze?
Lepiej niech będzietak jak jest a motywacja taka że ktoś kto po 12 biegu przegrywa mecz dwoma oczkami to skęci tak by w 14 pojechać podwójną taktyczną na 5-1 i w 15 to powtórzy i wtedy będzie lament że to rozwiązanie jest złe . Wszystko zależy kto w jakim miejscu na dany moment się znajduje
Ja też Arkadiuszu uważam że zawodnik jadący z taktycznej nie powinnien mieć handicapu. Szczególnie że gra jest stosunkow przewidywalna i z góry mniej więcej wiesz czy ten taktyk ma w ogóle sens

Misiek81

Mam lepszą propozycję wprowadzenie jokera tylko raz jesli drużyna przegrywa 10pkt.pkt.liczone podwójnie. I po sprawie
To ja bym w każdym meczu dochodził do różnicy -10 pkt by użyć "jokera" i wygrać mecz
kamykov jeśli przegrywasz -10 dajesz jokera to odrabiasz 7 pkt bo wynik biegu 8-1 i nie wygrasz
W każdy razie ja jestem za zmianami w rezerwie taktycznej.
Badz jak piszecie za jokerem.

Misiek81

Kamykov to sie sprawdzilo w smanager wiec czemu nie tutaj moim zdaniem najlepsza alternatywa niz losowe handicapy wystarczy tych losowosci...
Stron: 1 2