Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Tabela Ekstraligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moja propozycja jest taka aby kolory pasków pod nazwami drużyn były odpowiednikami kolorów medali, chodzi mi oczywiście o tabelę Ekstraligi
A mnie rażą medale i zastanawiam się czy tylko ja jestem takim pedantem. Wchodząc na jakąś drużynę widzimy medal i na każdym medalu numerek , na złocie 1 na srebrze 2 i na brązie 3 - tak by dzieci specjalnej troski wiedziały że złoty medal jest za pierwsze miejsce. Ok patrzymy na drużynę która ma 25 medali i tak naprawdę nic nam to nie mówi, trzeba na każdy medal osobno najechać by się dowiedzieć czy drużyna ma złoto za Ekstraligę czy za wygranie 6 ligii - chyba że operujecie komórką to zostaje Wam szukanie w "histori klubowej".
Nie rozumiem tego oporu by to wszystko ułatwić. Wystarczy cyferce nadać status ligi a kolory medali wszystko przecież mówią. E w złocie - to mistrz SW; 1 w srebrze - to drugie miejsce w 1 lidze; 1 w brązie to 3 msc w 1 lidze. I wystarczy jeden rzut oka na medale i wiadomo z kim ma się doczynienia.
Zgadzam się z Tobą Kamykov

Misiek81

Poieram kamykova !
Tak, też to próbowałem przeforsować. Ale administracja jest głucha na racjonalne głosy i woli tworzyć Junior-World.
propozycja kamykova prosta i wydaje się być potrzebna do wprowadzenia

- do rozważenia