Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: jest super a ile Nas jest?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzis jest 12.03 ilosc graczy 418 ktos moze podac ilu graczy bylo np tydzien temu?
coś koło 430 i ciągle maleje, naprawdę gra zmierza w dorym kierunku.
jesteśmy w fazie przebudowy, nie reklamujemy nigdzie gry, więc po co to kółko wzajemnej adoracji? żeby pokazać że zmiany robią "be'" sw?

mnie odchodzenie graczy obecnie nie dziwi, bo jeszcze nie zrobiliśmy nic, co mogłoby ich przyciągać. Dokonane zmiany mają stworzyć podstawy do odbudowania gry, a jeśli ktoś narzeka, że "obniżyli mu skille" podczas gdy dokonano tego wszystkim zawodnikom, i nic to w układzie sił nie zmieniło to co ja mogę mu odpowiedzieć..

Liczba graczy spada od bardzo dawna, więc zrzucanie tego na efekt wprowadzonych korekt jest po prostu słabe i mooocno naciągane "pod publiczkę". I tyle ode mnie w tym wątku.

pozdrawiam
417 i na dniach z mojej grupy lolek odejdzie.

Znasz zasade 'TYLKO WINNY SIE TŁUMACZY"

Korekt???? Rozwaliles gre, ludzie juz sami nie wiedza co maja w niej robic. Zobacz ze 3 strony LT jest jeden transfer. To nazywasz rozwojem gry? Dla mnie to juz jest poczatek konca.
Hermes masz drużynę nieaktywna wiec po co tu siejesz ferment.?
(2017-03-13, 10:06:16)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Hermes masz drużynę nieaktywna wiec po co tu siejesz ferment.?

jak chcesz wiedzieć to Hermes jest aktywnym graczem i drużynę ma tylko pod inną nazwą
Stawiam, że za miesiąc będzie +/- (5) 350 graczy. W lipcu, po sezonie ok. 250. No i dalej pójdzie z górki jeśli GM_Arek się nie otrzeźwi.
Mysle, ze jak bedzie tak jak BlackHunter przypuszcza to zrobic reset po tym sezonie i zaczac od nowa i w miedzyczasie jakas reklama zeby sciagnac nowych, bo faktycznie ubywa graczy

Dobry plus zmian to taki, ze wiecej osob sie zaczelo udzielac na forum Język

Ale gdzie byliscie jak trwaly rozmowy dot. wprowadzenia zmian?

Moze z 15 osob sie udzielalo, z czego 3 (w tym i ja) byly przeciwne wiekszosci zmianom a 12 bylo za, wiec decyzja zostala podejeta taka a nie inna.

Nie miejcie teraz pretensji, trzeba bylo wziac udzial w dyskusji przed wejsciem zmian, bo teraz juz troche za pozno
Ja tez nie jestem zadowolony z wiekszosci zmian, ale takowe weszly i bylo o nich wiadomo duzo czasu przed rozpoczeciem sezonu, wiec byl czas aby pomyslec nad nowa strategia.

To jest gra typu Manager i zadaniem naszym jest jak najlepsze zarzadzanie druzyna i jak zmieniaja sie reguly trzeba do nich sie szybko przystosowac, kto zrobi to najszybciej bedzie w czolowce.

Poza tym zmiany dotycza wszystkich a nie tylko pojedynczych druzyn, wiec kazdemu zabrano po rowno ( no prawie Niezdecydowany , )*



* juniorzy
Jeśli byłby reset to prawdopodobnie gracze z najwyższych klas rozgrywkowych by odeszli, zresztą ja też, bo nie po to tyle czasu poświęciłem na grę by wszystko mi resetować. Do tego nieźle ucierpiałem na zmianach bo zmiany były niesprawiedliwe w stosunku do niektórych graczy.
(2017-03-13, 10:36:56)holender260 napisał(a): [ -> ]
(2017-03-13, 10:06:16)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Hermes masz drużynę nieaktywna wiec po co tu siejesz ferment.?

jak chcesz wiedzieć to Hermes jest aktywnym graczem i drużynę ma tylko pod inną nazwą

To niech sie ujawni z ta inna druzyna bo jakie wiem jaka ma.
Ty moze wiesz jak jesteś jego kolega.
Dla mnie robi aferę jako Hermes a pod innym Nickiem sobie gra w najlepsze.
Żadnego resetowania to by do końca zabiło tę grę Maz grał w nią wcześniej i wciągnął w nią mnie i syna ale po zresetowaniu to podejrzewam że cała trójka odeszlibysmy
Ale po co resetować?

Za 10 sezonów znów ktoś wpadłby na taki genialny pomysł i co, znów reset?
Przecież to jest pozbawione sensu.

Parę sezonów temu (może już 10... nie pamiętam dokładnie) graczy było około 800 - 900, co warte jest podkreślenia graczy zaczęło ubywać w szybkim tempie na DŁUGO PRZED WPROWADZANIEM WIĘKSZYCH ZMIAN! o czymś to chyba świadczy? dla większości z tych którzy odeszli gra po jakimś czasie stawała się nudna i przewidywalna (to moje przypuszczenia) i dlatego rezygnowali.
Więc trzeba coś robić żeby to zmienić.
Na pewno to nie będzie koniec zmian.
(2017-03-13, 17:21:01)Marek79 napisał(a): [ -> ]Na pewno to nie będzie koniec zmian.
I tu masz 100% racji.

A co do resetu: nie przewidujemy takiej opcji
Co do tego obniżenia skili to się nie zgodzę że jednak jest po równo, stary nypel ma naddatki i niweluje tą obniżkę w tydzień cz dwa a inny zawodnik tych naddatków nie mający trenuje po miesiącu żeby odzyskać max 3 oczka na jednym skilu, słowem stracił do tego starego dystans
Ale chodzi o to żeby tym starym nyplom wykończyć naddatki, których już teraz nie ma szans nabijać jeśli skill ma 100.
Dystansu nie stracił ani jeszcze nie nadgonił ale w końcu to zrobi.
Stron: 1 2