Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkółka juniorów cz.2 GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Nie rob scen .
Boże co za durna dyskusja!

Jak ktoś ma lepsze pomysły to proszę je przedstawić a nie doszukiwać się Bóg wie czego.
Z każdą zmianą czy propozycją jest zawsze tak samo - jednemu pasuje a innemu nie - zawsze tak było jest i będzie.
(2017-06-10, 09:52:52)nodrep napisał(a): [ -> ]Przepraszam z góry za to co napiszę ale zaczynam odnosić wrażenie, że to, że jesteś w 5 lidze to nie przypadek. Większość zmian, jakie weszły mają na celu ułatwienie początkującym awans wyżej, czyżbyś pod swoim kątem te zmiany wprowadzał?

hehehe, no na bank robi pod siebie. Nikt nic nie zrozumie, a Arek szybko wygra E-lige i zwinie interes Duży uśmiech
Dajcie spokój z takimi insynuacjami Uśmiech


(2017-06-14, 14:40:33)kamykov napisał(a): [ -> ]
(2017-06-14, 01:50:33)holender260 napisał(a): [ -> ]nodrep ma rację te jego pomysły to na prawdę są żałosne robi to pod nie których graczy a nie będę pisał o których chodzi.

Tekst typu "wiem, ale nie powiem" - a może "zabili go i uciekł"

Ja wiem, DR-y Duży uśmiech
No tak, zapomiałem że DRy też tu są Duży uśmiech A może robią zmiany pod Stefika ?
W moim odczuciu ta operacja ze szkółką ( dodatki takie jak np. minitor ) wydłuża po prostu czas potrzebny do uzyskania pełnej mocy szkółki. Tym samym powoduje, że teraz zaczynając grę potrzebujesz znacznie więcej czasu i oczywiście środków oby w końcu kiedyś tam mieć to co mają najlepsi do szkolenia młodzieży. W jaki sposób perspektywa znacznego wydłużenia czasu dochodzenia do poziomu najlepszych przyciągnie nowych graczy nie wiem.
Czy trzeba bedzie wykorzystywac sloty czy będzie można przyjmowac adeptow tak jak do tej pory bez korzystania ze slotow i drugie czy wszyscy juniorzy moga korzystac z dodatkowych obiektow czy tylko nowi
aby nowy junior się szkolił trzeba wykorzystywać sloty, inaczej po 24h (od pojawienia się) zniknie nam z "draftu" i ślad po nim zaginie (jest to opisane w faq). I tylko nowi adepci korzystają z nowych obiektów i slotów (jest to również opisane w Aktualnościach)
(2017-06-25, 09:03:47)GM_Arek napisał(a): [ -> ]. I tylko nowi adepci korzystają z nowych obiektów i slotów (jest to również opisane w Aktualnościach)

 A dlaczego? Czyli nic tylko wyrzucić swoich aktualnych juniorów Smutny
(2017-06-25, 18:38:48)kamykov napisał(a): [ -> ]
(2017-06-25, 09:03:47)GM_Arek napisał(a): [ -> ]. I tylko nowi adepci korzystają z nowych obiektów i slotów (jest to również opisane w Aktualnościach)

 A dlaczego? Czyli nic tylko wyrzucić swoich aktualnych juniorów Smutny

że co???
a to niby dlaczego?
Mam pytanie.
Nie jest to w pomocy dobrze opisane.
Jesli wybuduje monitor i bede zawodnika zgodnie z regulaminem wysylal tam ciągle to tylko technikę bedzie trenowal?
Czy 2 skille w zależności od trenera?jak dotychczas
I czy z minitoru te szybsze trenowanie o -3 dni bedzie ujmowane w każdym skoku?
(2017-06-26, 21:54:36)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Mam pytanie.
Nie jest to w pomocy dobrze opisane.
Jesli wybuduje monitor i bede zawodnika zgodnie z regulaminem wysylal tam ciągle to tylko technikę bedzie trenowal?
Czy 2 skille w zależności od trenera?jak dotychczas
I czy z minitoru te szybsze trenowanie o -3 dni bedzie ujmowane w każdym skoku?

fajnie, że zadałeś to pytanie na forum Uśmiech

Wybudowanie np. minitoru wcale nie oznacza, że będziesz musiał tam kiedykolwiek wysyłać zawodnika by trenował technikę. Na to wpływa jak dotychczas przydzielony trener, i zawodnik nadal trenuje OBA SKILLE jak dotychczas.

wysłanie juniora na Minitor pomaga jedynie określić wartość jego skilla Technika (tzn sprawdzić czy np nie ma 20T kosztem 40K, kiedy ty uważasz że to za duża strata już na starcie, bo wysokie K nie jest ci potrzebne) oraz, w przypadku Minitoru na 2 i 3 poziomie, w skróceniu trenowanego skilla Techniki o 1/3 dni.

Tak, odejmowanie tych 3 dni (jeśli masz Minitor na 3 poziomie) będzie przy każdym skoku Techniki.

ps: jeśli znajdziecie w FAQ niezrozumiały fragment i mi go tu wkleicie opisując niejasność, postaram się go poprawić, by był czytelniejszy Uśmiech
(2017-06-25, 22:04:01)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2017-06-25, 18:38:48)kamykov napisał(a): [ -> ]
(2017-06-25, 09:03:47)GM_Arek napisał(a): [ -> ]. I tylko nowi adepci korzystają z nowych obiektów i slotów (jest to również opisane w Aktualnościach)

 A dlaczego? Czyli nic tylko wyrzucić swoich aktualnych juniorów Smutny

że co???
a to niby dlaczego?

c) wprowadzimy nowe obiekty do szkółki (tj.: siłownia, minitor, tor motocrossowy, symulator startu, tor przeszkód), które będą mieć 3 poziomy rozbudowy, i dzięki którym będziecie mogli poznać skille swoich juniorów oraz przyspieszyć ich trening.



  No i interesuje mnie ten fragment z przyspieszeniem ich treningu. Bo z tego co rozumiem to jeśli junior będzie koszystał z obiektu to będzie miał przyspieszony trening.
Dobra znalazłem,

Każdy z powyższych obiektów pozwoli nam na:
- 1 poziom (pokazuje sprawdzaną umiejętność z dokładnością +/-5)
- 2 poziom (pokazuje sprawdzaną umiejętność z dokładnością +/-3, + skraca 1 dzień trenowaną umiejętność)
- 3 poziom (pokazuje sprawdzaną umiejętność z dokładnością +/-1, + skraca 3 dni trenowaną umiejętność)

Tylko pytanie: Na jakiej zasadzie działa te skracanie umiejętności? Trzeba mi to łopatologicznie wytłumaczyć.
skracanie treningu odbywa się automatycznie - nie trzeba wysyłać juniora na dany obiekt (wysłanie na obiekt służy tylko raportom o danej umiejętności), natomiast posiadanie obiektu na wysokim poziomie jest warunkiem koniecznym, by trening był krótszy. Po kolei:

- wydłużyliśmy nieco tren nowym juniorom, i aby był on krótszy należy wybudować dany obiekt i najlepiej rozwinąć go do 3 poziomu (-3 dni z trena)
- trening nadal odbywa się tak samo jak dotychczas, poprzez przydzielenie trenera (czy to grząskiego, czy innego)
- skracanie danej umiejętności odbywa się automatycznie, dla umiejętności które trenuje przydzielony trener, i tylko dzięki rozbudowanemu danemu obiektowi (czyli jeśli trenujemy np T i P, to dobrze mieć rozwinięty maksymalnie minitor i tor motocross)

czyli nie ma bata - warto rozbudowywać wszystkie obiekty Uśmiech
Obecny czas treningu aby skok nastąpił się nie zmieniania i opcja -3 dni jest liczona od obecnego czasu oczekiwania ?

Np : t5 lvl 12 - skok co 15 dni treningowych
t5 lvl 12, obiekt lvl 3 - skok co 12 dni treningowych w tym skillu w którym posiadamy lvl 3
Stron: 1 2 3 4