Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: GALERIA SLAW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich.Chcialbym przedstawic moja kolejna propozycje.
Kazdy klub posiada w swojej historii zasluzonych zawodnikow daleko nie szukac wezmy podwroko z moich stron.
Bydgoscy kibice z pewnoscia postawiliby na braci Gollobow a Torunscy Pera Jonssona czy Wiesia Jagusia.
Idac tym tropem moznaby na grze stworzyc w kazdym zespole galerie zasluzonych zawodnikow.
Moznaby dolaczyc przy kazdym zespole specjalna ikone.
oczywiscie kazdy by uznawal kogo by chcial w swojej galerii i obowiazywalyby jakies kryteria powiedzmy:
-dany zawodnik jezdzil w klubie minimum 7 sezonow
-bylyby podane statystyki danego zawodnika ogolne czyli suma sezonow punktow itd
-dodatkowa moja propozycja ze po zakonczeniu kariery takiego zasluzonego zawodnika gracz moglby go zatrudnic u siebie jako trenera zamiast brac tych co sa podani.
no tak takie fajne dla oka byłoby gdyby klikając na zespół by sprawdzić jego historię oprócz medali wyświetlą się ikonki pucharów oraz plastrony z nazwiskami zasłużonych zawodników

mi się podoba ten pomysł, zawsze fajniejsza jest gra przy której można chwilę posiedzieć nie tylko ustalić skład na najbliższe spotkania Oczko

Misiek81

Jestem za tymbardziej ze swoj treber zna wszystko o klubie zna tor wie na jakim ich trenowac i to powinna byc priorytetem ta propozycja niz z kosmosu trenerzy dlatego brskuje czegos wiecej mozna by zrobic tsk ze po kliknieciu w danego trenera w szkolce mamy info calkowite kto to jest gdzie jezdzil czyli cala jego historie parametry mozna mu dodac wtedy dany menager wie na kogo ma postawic i komu powierza druzyne czy szkolke juniorska ja bym dodal by trener szkolki trenowal tskze juniorow w klubie by podnosic ich umiejetnosci.
jestem za, zwlaszcza z ta opcja trenerska
- do rozważenia