Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: SW Show #2 Edycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wyniki 3 Odcinka:

23.06.2017
Dr.A - Dr.B 5:7 (114:186)
Mecz 1: 1:5 (37:134)
DrA: Victory Leszno - Wisła Grudziądz 16-21
DrB: Polonia Osielsko - Grom 75-38
Mecz 2: 4:2 (77:73)
DrA: Roko BigSpeedway Lublin - Gryf Szczecin 59-19
DrB: ROW - Tarzan's Team Tarnów 55-18

Rewanże:
30.06.2017
Dr.A - Dr.B 4:8 (117:183)
Mecz 1: 1:5 (34:116)
DrB: Polonia Osielsko - Grom 75-41
DrA: Victory Leszno - Wisła Grudziądz 13-21
Mecz 2: 3:3 (83:67)
DrB: ROW - Tarzan's Team Tarnów 53-14
DrA: Roko BigSpeedway Lublin - Gryf Szczecin 52-14

Ostateczny wynik:
Dr.A - Dr.B 9:15 (231-369)

Drużyna B okazała sie lepsze w obydwu spotakniach i wszyscy awansują do półfnału SWShow. Z pośród Drużyny A najsłabiej spisali się Speed oraz szuwarek zdobywając odpowiednio 29 i 33 punkty i to oni żegnają się z turniejem na cwierćfinale Smutny
Półfinał
Na wstępnie przepraszam że nie podałem informacji wcześniej, byłem mocno zawalony przez ostatnie 2 tygodnie :/
Dlatego też półfinał przesuniemy o tydzień (po raz kolejny już niestety Smutny ) mam nadzieje że się na mnie nie obrazicie Język
Wchodzi Liga Miast, a widzę wszystkie drużyny jadą i w LJ i w LN więc zostają nam już tylko konkurencje indywidualne.
Zasady Półfinału:
Każda z drużyn wystawia swojego najlepszego zawodnika oraz najlepszego juniora. Klasyfikacja turnieju będzie osobna i dla seniorów i dla juniorów co stworzy nam 4 konkurencję w defacto 2 dni rywalizacji Uśmiech
Termin półfinałów:
11.07.2017
18.07.2017
I ja Wam to zorganizuje na torze Victory Uśmiech
Zakończyliśmy Półfinały !!
Zgodnie z zapowiedzią pod uwagę były wzięte 4 konkurencje w turniejach indywidualnych, w każdym po seniorze i juniorze.
Punktacja stała za okreslone miejsca:
1. 10 pkt
2. 8 pkt
3. 6 pkt
4. 4 pkt
5. 2 pkt
6. 0 pkt

Wyniki przedstwiają sie następująco:
1. Polonia Osielsko 38 - 10 - 10 - 8 - 10
2. ROW 34 - 8 - 8 - 10 - 8
3. Roko 18 - 6 - 2 - 6 - 4
4. Tarzan 14 - 2 - 2 - 4 - 6
5. Wisła 8 - 0 - 6 - 2 - 0
6. Grom 6 - 4 - 0 - 0 - 2
kolejno: SUMA - 1 konk. senior - 1 konk. junior- 2 konk. senior - 2 konk. junior

Polonia i ROW jak widać dominują w tym turnieju i pewnie przechodzą do FINAŁU, w którym ich rywalami będą Roko oraz Marek. Gratulacje !!
Niestety na półfinale żegnają się z nami GKM oraz nodrep. Dziękuję za udział Uśmiech
WIELKI FINAŁ !!!
Oto i nadszedł czas na rozegranie finału 2 sezonu SW SHOW. A ujrzymy w nim po raz drugi mattiego, rekina, Roko oraz debiutujący w tym towarzystwie Marek.

W rozgrgrywke finałową wliczać sie będzie aż 6 konkurencji !! I to wszystko w 2 tygodnie. Jak?
Mianowicie pierwszą konkurencją będą turnieje kategorialne, czyli każdy zespół wystawia po 1 zawodniku w każdej z n/w kategori:
U-18
U-21
U-25
Open
Każda kategoria jest punktowana osobno, co daje nam 4 konkurencje w pierwszym turnieju.
Kolejne dwie konkurencje odbędą sie w drugim turnieju a będą to:
Pary Seniorów
Pary Juniorów
Czyli każda drużyna wystawi po 2 seniorów i 2 juniorów do turnieju.

Każda kategoria będzie liczyć sie wg zdobytego miejsca
1. 3 pkt
2. 2 pkt
3. 1 pkt
4. 0 pkt

W przypadku remisu któryś z zawodników lepszy będzie ten który osiągnie lepszy czas w danym turnieju.

Obie konkurencje Finałowe do organizacji oddelegowuje siebie.

1 turniej - Kategorie (1.08.2017)
2 turniej - Pary (8.08.2017)

Życzę powodzenia Uśmiech
Ale jaja! Ja w finale Duży uśmiech taki słabeusz ha ha ha Duży uśmiech
WYNIKI 1 dnia Finałów:

1. Polonia Osielsko 9 - 3 - 0 - 3 - 3
2. ROW 9 - 2 - 3 - 2 - 2
3. Tarzan 3 - 1 - 2 - 0 - 0
4. Roko 3 - 0 - 1 - 1 - 1
kolejno: Suma - open - U25 - U21 - U18

Po 4 konkurencjach finałowych wyłonił sie podział na 2 grupy. O mistrzostwo między sobą powalczą matti oraz rekin, obecnie na lepszej pozycji jest matti ze względu na większą ilość wygranych konkurencji w Finaly (3-1) więc czy odbierze tytuł rekinowi w ostatnich dwóch konkurencjach?
Nie mniej ciekawa czeka nas walka o medalową pozycje pomiędzy Roko a Markiem.
Powodzenia Uśmiech
Dobiegł koniec SW Show. Wyniki są niesamowicie wyrównane a rezultat ostatnich dwóch konkurencji przedstawia się następująco:

Pary Seniorów:
1. ROW 27 (3)
2. Polonia Osielsko 27 (2)
3. Tarzan 21 (1)
4. Roko 16 (0)
pkt zdobyte na torze (pkt do klasyfikacji)

ROW i Polonia zdobyły taką samą ilość punktów w tej konkurencji, lecz wygranym ze względu na lepszego zawodnika (15 pkt) jest ROW.

Pary Juniorów:
1. Polonia Osielsko 14 (3)
2. ROW 9 (2)
3. Roko 3 (1)
4. Tarzan 3 (0)

W tej konkurencji z kolei remis padł dla Roko i Marka, lepszy był zawodnik Roko i dostaje 1 pkt do klasyfikacji.

Ostateczna klasyfikacja Finału:
1. Polonia Osielsko 14
2. ROW 14
3. Tarzan 4
4. Roko 4

Takiego wyrównania się nie spodziewałem pierwsza dwójka po 14 pkt druga dwójka po 4 punkty. O pozycjach decyduje ilość wygranych konkurencji, więc zwycięzcą drugiej edycji SW Show zostaje matti wygrywając z rekinem (4-2 w wygranych konkurencjach finału), tak samo 3 miejsce zajmuje Marek zdobywając lepszą pozycje (2gą w jednej z konkurencji).
Gratuluje i serdecznie dziękuję za udział w tym turnieju obu edycjach. Daliście pokaz niesamowitej walki szczególnie w tym niezwykle wyrównanym finale Uśmiech
Niestety na razie nie planuje kolejnej edycji ze względu na powrót LM co zabiera dzień czwórmeczy jak i reszte turniejów które biorą sparingi, zostaje tylko konkurencja zawodów indywidualnych co bardzo ogranicza pole manewru oraz zamysł turnieju.

Fajnie że mogłem tworzyć dla Was ten turniej trochę inny niż reszta i mam nadzieje że się Wam podobał Uśmiech
Super! Jestem na pudle Język

Gratulacje dla wszystkich uczestników, dzięki Speed za naprawdę fajną zabawę! mam nadzieję że uda się kiedyś pociągnąć to dalej!

Dzięki Uśmiech
Stron: 1 2 3