Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Przygotowanie toru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Misiek81

Przygotowanie toru na mecz ligowy ,gdzie rozbudowane menu :1.Bronowanie 2.Ubijanie 3.Równanie 4.Polewanie za każdą wybraną czynnoś sć  500zł.Dodatkowo można sobie przygotować która ścieżka ma najlepiej chodzić i tu 5 stopni dzialania od 1-5 1.ścieżka: a)krawężnik b)środek c)zewnętrzna i podobnie jak wcześniej 500-1000zł za wykonanie zadanie .Czas przygotowania danej czynności na torze 1h i wprowadzenie by najpozmiej max na 4 h przed meczem ostatnie przygotowanie ma to na celu wprowadzenie handicapu choćby słabszym drużynom by ta gra jeszcze bardziej przyciągnęła ludzi bo wciąż liczba maleje .Czekam na Wasze opinie
To mogloby naprawde pomoc
Wczesniejsza propozycja byla o tym żeby przypominać ludziom o meczach bo zapominają to sadzicie ze będą pamietac o torze???
Bardzo wątpliwe.
Ale to nikt im nie karze robić tego toru...jeżeli nie będzie żadnych prac torowych to nie mają zadnego handicapu...to ma być tylko dodatkowa opcja...dla mnie pomysł fajny i jestem na TAK Uśmiech
Też mi się podoba ten pomysł ale niestety i tak to nie wejdzie .
(2017-06-24, 19:39:44)Misiek81 napisał(a): [ -> ]1)__1.Bronowanie 2.Ubijanie 3.Równanie 4.Polewanie
2)__można sobie przygotować która ścieżka ma najlepiej chodzić i tu 5 stopni dzialania od 1-5 1.ścieżka: a)krawężnik b)środek c)zewnętrzna
3)__przygotowanie ma to na celu wprowadzenie handicapu choćby słabszym drużynom by ta gra jeszcze bardziej przyciągnęła ludzi

Ad1) co te czynności, wg ciebie, miałyby powodować konkretnie i jak miałyby wpływać na rozgrywkę?
Ad2) w prawdziwym żużlu ścieżkę można odgadywać oglądając biegi na torze, lub samemu w czasie (nawet jednego) biegu próbując jechać różnymi torami jazdy. Jak wg ciebie można by stwierdzić która ze ścieżek jest dobra? (nawet na zawodniku, mając niefart, może to zająć 3 serie). Każdemu zawodnikowi ustawiasz ścieżkę, czy całej ekipie? poza tym wymieniasz 3, a wspominasz o 5
Ad3) jasne, słabsi na tym zyskają - może z 30-60 zrobi się 40-50? (to tylko przykład). Ale co na wyjeździe? - z 60-30 zrobi się 75-15?

Ogólnie kombinowanie i szukanie pomysłów jak najbardziej cenię. Ale jeszcze bardziej cenię pomysły trochę mocniej rozbudowane, wymieniające więcej konkretów Uśmiech

Misiek81

Arek jesli chodzi o 1 to zrezygnowanie z wyborem toru tylko poprzez prace na torze nawierzchnie samemu byśmy dopasowywali jaka chcemy czy twarda czy normalna czy grzaska wtedy gra byłabynieprzewidywalna jak teraz przeciwnik bylby zaskoczony torrem a gospodarz mialby handicap natomiast mozna wtedy treningi robic na przygotowanym dla siebie torze i po danych czynnosciach komputer sam by pokazywal jak zachowuje sie tor czy jest grzaski twardy czy beton.2. poziom ustawienia danej sciezki np.krawężnik 5 poziomów np.1 20% w zależności kto ile wyłoży tyle procent będzie miał na danym meczu mi chodziło o wprowadzenie podobnego pomysłu jaki był w Menadzerze Żużlowym tam bardzo fajnie się to sprawdzało i bardzo wciągała ta gra a ta moim zdaniem stała się monotonna i dlatego wciąż ubywa tych graczy niż przybywa dlatego mój pomysł z dodaniem takich funkcji.
- do rozpatrzenia