Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: stadion
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam! mamy duzo nowych opcji dotyczacych stadionu, ale moimzdaniem nie do konca wyjasnionych w faq-
na szybko poczytalem i np brakuje informacji po ile najlepiej budowac miejsc dla gosci i dla nie pelnosprawnych (a nie moge tego sprawdzic bo gdy wpisuje jakas liczbe w budowe to nie wyskakuje mi ile to bedzie trwalo - tak samo jak zmienie wykonawce to tez mi nic nie pokazuje-zaznacze ze robie to na telefonie), nie pisze rownierz jaki jest koszt utrzymania nowych miejsc! 
koljna sprawa to robudowa nowych opcji dla przykladu podam duzy bar- koszt rozbudowy 750tys (zyski roczne 9meczy razy 70000=630tys ale utrzymanie w roku to 17tyg razy 25000=425000 co wychodzi na czysto zysku na sezon 205tys a to oznacza ze prawie 4sezony bede odzyskiwal poniesione koszty zeby potem co sezon zyskac 205tys- podkreslam zyski na caly sezon! gdzie dla przykladu z organiowanie turnieju indywidualnego to zysk okolo 50tys za turniej!!! a takich turnieji mozemy z organizowac 34 rqzy w roku i co najwazniejsze koszty poniesione zwracaja sie od rqzu w dniu turnieju! podsumuwujac fajnie ze jest wiele nowych opcji ale nie ktore moim zdaniem nie przemyslane- zreszta biedny gracz napewno nie zainwestuje 750tys zeby zyski z tego mogl miec dopiero w 5 sezonie i to na poziomie 205tys- rocznie!!!!
1 miejsce reklamowe na tydzien mozna tylko rozbudowac! to tez wydaje mi sie mocna przesada! stadion w rankingu na pierwszym miejscu ma 52tys miejsc co oznacza zeby wybudowal maksymalna ilosc miejsc reklamowych potrzebuje 260tygodni (5dluuuugich lat) oczywiscie nie mogac w miedy czasie rozbudowywac nic innego
co do niepokazywania opcji czasu budowy - odśwież parę razy, powinno zadziałać (na pewno na PC, nie wiem jak na telefonie)

nowe dodatki (jak i każda inwestycja) są opcjami długoterminowymi. Oczywiście można te terminy skrócić, ale czy zależy nam, by klub posiadający dużo kasy stosunkowo szybko odskoczył (w rozbudowie i zarobkach na tym) drużynom biedniejszym? Poza tym wspomniany np bar chyba nie powinien dawać większego zysku jak TI? Uśmiech
ten argument do mnie trafia- faktycznie bogai nie musza w tydzien wszystkiego rozbudowac, takze niech pierwsza kolejka nadchodzi i bedziemy obserwowac jak nowezmiany wplywaja na kibicow nastadionie
opcje stadionu mi sie podobaja. Oplaci sie rozgrywanie sparow bo mam nadzieje ze z tego beda jakies dochody
podobne jak poprzednio, wg mnie sparingi nie mają służyć nabijaniu kasy. no chyba że się mylę i czegoś nie zauważam?
tu przyznaje rację sparingi nie muszą być od zarabiania nie wiadomo jakiej kasy ale jakby nasz Stadion miał wpływ na ilość kibiców oczywiście W duzo mniejszym stopniu to byłoby fajnie- powiedzmy że teraz wariacja zaczyna się od 500 osób a gdyby Stadion miał na to wpływ byłoby np. 400 – 600