Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: XVII sezon LM (Reaktywacja)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
No to się kuźwa narobiło Smutny
(2017-07-23, 16:57:50)Mr. Zuma napisał(a): [ -> ]3 kolejka
Ghosts of Dream Team vs Młoda Gwardia

Młoda Gwardia nie wystawiła składu

Czekaliśmy wystarczająco długo

Wnoszę o WO na korzyść GoDT
4 kolejka KG - GoDT
TAU Tarnów ma zajęty termin (może anuluje ten czwórmecz i da znać to go zaproszę)
W dwóch meczach 4 kolejki pojawił się wynik 3:2 skąd się to bierze, szczególnie że brały udział 4 zespoły? Mecz KG - GoDT i ZG - SG.
, dzięki za zauważenie błedu. W pierwszym przypadku przesunięta była jedna komórka w góre przy zliczaniu wyniku dlatego nie policzyło jednego porównania i nie dodało punktu. Poprawione
W drugim przypadku przy remisie dwóch drużyn pisałem by wpisywać +0.5 pkt dla lepszej drużyny w tym przypadku 43,5 ponieważ przy remisie nie ma jak porównać która liczba jest większa i nie dodaje punktów. Musiałby być wtedy dodatkowa komórka dla każdej drużyny żeby wpisywać jeszcze zajęte miejsce przez druzyny i do tego kolejnych kilka formuł w tym wypadku dlatego zdecydowanie łatwiejszym rozwiązaniem jest poprostu dodać 0.5 pkt Uśmiech
W kolejce 5 również był błąd jak słusznie zauważył szuwarek, ponieważ w 5 i 6 kolejce powtarzały się mecze derbów Gwardi tj było 2 razy:
Polska Gwardia - Krzyżacka Gwardia
Młoda Gwardia - Zielona Gwardia
Błąd był w 5 kolejce, w rundach rewanżowych jest tak jak powinno. Mój błąd pewnie przy przepisywaniu.
Obecna wersja 5 kolejki dla zainteresowanych druzyn wygląda:
Polska Gwardia - Zielona Gwardia
Młoda Gwardia - Krzyżacka Gwardia
6 kolejka zostaje bez zmian.
Składy wystawione przez Was zostawiłem takie same, jeśli jeszcze nie zdążyliście zorganizować turniejów bądź jeszcze nie zaprosiliście drużyn to problem się rozwiązuje i zapraszacie wg poprawionego terminiarza, jeśli natomiast już jest wszystko zaplanowane wtedy jedynym rozwiązaniem będzie powtórzenie Waszych meczów po 14 kolejce lub ewentualnie pomoc Henrika.
5 kolejka...Krzyżacka Gwardia pozajmowane terminy Smutny Ale to może być moja wina ze zapkami. Możemy odjechać w innym terminie. Zresztą ekipa mi się posypała i nie wiem co robić ?
(2017-08-06, 18:42:56)Speed napisał(a): [ -> ]W kolejce 5 również był błąd jak słusznie zauważył szuwarek, ponieważ w 5 i 6 kolejce powtarzały się mecze derbów Gwardi tj było 2 razy:
Polska Gwardia - Krzyżacka Gwardia
Młoda Gwardia - Zielona Gwardia
Błąd był w 5 kolejce, w rundach rewanżowych jest tak jak powinno. Mój błąd pewnie przy przepisywaniu.
Obecna wersja 5 kolejki dla zainteresowanych druzyn wygląda:
Polska Gwardia - Zielona Gwardia
Młoda Gwardia - Krzyżacka Gwardia
6 kolejka zostaje bez zmian.
Składy wystawione przez Was zostawiłem takie same, jeśli jeszcze nie zdążyliście zorganizować turniejów bądź jeszcze nie zaprosiliście drużyn to problem się rozwiązuje i zapraszacie wg poprawionego terminiarza, jeśli natomiast już jest wszystko zaplanowane wtedy jedynym rozwiązaniem będzie powtórzenie Waszych meczów po 14 kolejce lub ewentualnie pomoc Henrika.

U nas 4mecz założony został ale pisze do Henia aby go anulował
LM 5 kolejka 11/08
Młoda Gwardia – Krzyżacka Gwardia
Husaria Apator Toruń 1962 - nie zorganizował jeszcze czwórmeczu
Jeśli nie zdąży zorganizować to wnoszę o WO dla KG
LM 6 kolejka 18/08
Krzyżacka Gwardia – Polska Gwardia
KS Czorty Myślibórz - ma zajęty termin.
WILD TIGERS
poll speedway to jest ten sam gracz co poll skorpions?
(2017-08-12, 21:18:43)kamykov napisał(a): [ -> ]WILD TIGERS
poll speedway to jest ten sam gracz co poll skorpions?

Ou, tak chodzi o drużynę poll skorpions
Stron: 1 2 3 4