Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: szkółka juniorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
pytanko na poczatek moje jest takie czy przyjmujac danego juniora z danego slotu i wyrzucajac go slot powraca taki sam czy mam szanse na wylosowanie innego?
i drugie pytanko czy do danego poziomu sloty ZAWSZE beda takie same?

ps. to znowu ja ale jest kilka rzeczy nowych dlatego chcialbym sie dobrze doinformowac do nowinek
po wyrzucenia juna ze slotu wróci taki sam slot. To tak jakbyś miał różna miejsca w parku maszyn dla nowych adeptów - juny się zmieniają, a miejsce wciąż te same Uśmiech
na kolejnych poziomach szkółki DOCHODZĄ tylko nowe sloty do tych które już mamy "wybudowane". czyli budując kolejny poziom szkółki dobudowujemy kolejny slot nie zmieniając poprzednich.

kto pyta nie bładzi Uśmiech
a drugie pytanko? czy kazdy poziom ma ustalone z gory jakie sloty sa mu przydzielone czy jest to losowe?
jw: każdy poziom to określony (nie losowy) slot więcej plus te które miałeś już na poprzednim poziomie. czyli jeśli masz np 7 poz szkółki to masz takie same sloty jak inni gracze z 7 poziomem szkółki
dzieki bardzo za odpowoedz!
ps. mam najwyzszy poziom szkolki i 7 slotow otwartych i nie ma zadnego z minimalny wiek 12 max talent 5, w nastepnym sezonie 4 zawodnikow pojdzie na egzamin wiec bede wiedzial wiecej ale bede zawiedziony jak najlepszy slpt bedzie tylko 1
Takie są aż dwa Uśmiech 10ty i 12ty
no i super nie musi byc 100 gollobow w grze Uśmiech
Dzisiaj w szkółce pojawia się junior 12 latek z 5T, pięciu juniorów szkoli się i mogę nowego wstawić tylko w slot nr 10. Aby to zrobić trzeba usunąć dotychczasowych pięciu trenujacych. Wspaniała innowacja ze slotami, tylko pogratulować durnego pomysłu. Spodziewam się bana za te wypowiedź ale w końcu musi ktoś nazwać rzeczy po imieniu. Same dobre zmiany, abym nie mógł wybrać kogo przyjmę do szkółki. Proszę tylko mi nie odpowiadać, że mam wolną wolę aby usunąć tych pięciu by przyjąć tego jednego!
po pierwsze dziękuję, ale ja uważam inaczej. A za inne poglądy niż moje bana się nie dostaje (dopóki są one wyrażane w kulturalny sposób)

po drugie: wolną wolę masz w decyzji ile slotów będziesz chciał wykorzystać (nie każdy będzie przecież chciał szkolić zaw. z tal. 1-3*).

po trzecie: właśnie do tego ten pomysł dążył: szkółki produkowały praktycznie samych zawodników z tal 4-5, co spowodowało zastój gry (moim zdaniem). Co z tego że się będziesz jarał tym że "hodujesz" 10 zaw. z tal 5*, skoro 90% graczy robi to samo? koniec końców kto ma później tych zawodników od ciebie kupić, lub z kim chcesz wygrywać, skoro wszyscy macie w składach TO SAMO (różniące się praktycznie jedynie xp)?
Nordep za kulturalna dyskusje nikt Bana nie dostanie.
Chodzi o to ze jak będzie mniej tych zawodników z tal 5 bedzie większy popyt na nich.
A po 2 zawodnicy z talentem mniejszym maja szanse sue wybić i tu gracz musi wykazać sue cierpliwością żeby go sobie wysxkolic.
Tylko większość graczy nie chce szkolić talentów 1-2.
Jak to GM_Arek pisałeś, taki zawodnik będzie mocny za juniora, a potem co ?
Większość szkoląc zawodnika u podstaw, a nie kupując już gotowych myśli przyszłościowo, czyli nie tak jak Ty to opisujesz jakiego to mocnego juniora można mieć, ale jakim seniorem będzie.
Może być średnim juniorem, najważniejsze żeby przez okres około 10 lat na seniorce pokazał się z dobrej strony i zdobywał cenne punkty.

Nodrep ma racje, to totalnie idiotyczne żeby przyjąć 1 zawodnika trzeba wyrzucić 5.
Jakoś ja mam tylko 3 pierwsze sloty wolne, ale nie mam zamiaru nikogo wyrzucać, bo nie po to ich trenuje któryś już sezon
ale ja również nie nakazuję nodrepowi nikogo wyrzucać - robi co chce, wg reguł gry.

A co do reszty posta, przeczytaj mój poprzedni proszę jeszcze raz. Co z tego że WSZYSCY szkolicie (jak to ładnie ująłeś) "przyszłościowo" jak przyszłości z tego nie będzie mieć żadnej, bo wasi zawodnicy nie będą się niczym wyróżniać od pozostałych zawodników w grze? na jakim polu chcesz konkurować, komu ewentualnie sprzedać, skoro ja mam w składzie takich samych jak ty i nie potrzebuje twoich "perełek" bo moje jadą to samo, podobnie jak pozostałych managerów w grze.

to tak jakbyś wyprodukował samochód o konkretnych parametrach, a potem chciał sprzedać go komukolwiek, ale nikt go nie chce bo każdy produkuje dokładnie takie same samochody. czym ma się różnić rynek, czym rożni się od innych twój samochód, skoro każdy z was produkuje TO SAMO i każdy dalej myśli że robi coś wyjątkowego i "inszego" niż inni gracze, i jeszcze myśli że to przyszłościowe
jeżeli zawodnicy mają inny rozkład skilli, inną sprawność czy też różne xp i nadal są dla ciebie tacy sami to gratuluje
Ta gra została spier.. przez brak rozwijania jej.
Zawodników szkole na własne potrzeby i nie potrzebuje ich nikomu sprzedawać, juniorzy zawsze się od siebie czymś różnili w odróżnieniu od seniorów.
Jednak -4 też było fajne bo dziadom odebrało trochę, tylko co z tego skoro naddatkami powiększyli różnice nad resztą.
Obozy coś niby pomagają, ale nawet 23 latek na niektóre treningi na obozie (przy danym lvl obozu w danej umiejętnosci) ledwo się łapie.

W tej chwili nawet posiadanie wysokiego lvl daje tylko krótszy trening, tylko trening kogo ?
Frajerów którzy przychodzą do szkółki, z której wylatują jeszcze tego samego dnia, bo taka jest losowość.


Tej gry już się nie da naprawić, gram tu już tylko ze względu na swój turniej.
a ja uważam że się da. A że mamy odrębne zdanie. tak ja ty nie zgadzasz się z moim i nie trafiają do ciebie moje argumenty, tak i ja nie zgadzam się z twoimi nt szkólki.

poza tym jaki inny rozkład skilli, jaką inną sprawność i o ile różnę to xp? marginalne odchyły przy podobnych średnich początkowych. zakładając że jest 300 graczy bawiących się na poważnie w szkółkę, każdy z nich ma po 8-10 12/13 latków tal 5*, gdzie średnia początkowa to 32-35 to o jakich różnicach mówimy? proszę cię - dla mnie to jeden hurt
300 graczy to niedługo tutaj ogólnie będzie
Był hurt, ale komu to przeszkadzalo, teraz jest jakis twór zwany slotami, gdzie każdy ma loterie kogo wyrzucic kogo zostawić.
Stron: 1 2 3 4 5 6