Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: sektor gości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
U mnie było 0 na ligę i 0 na puchar, a z przyjazdu na puchar nie skorzystali Oczko
i jeszcze jedna sprawa- nie kazdy czyta forum i faq codzinnie wiec moim zdaniem bylo by milo dla innych grqczy wspomniec cos na ten temat na stronie glownej w aktualnosciach Uśmiech
(2017-07-27, 07:34:18)GM_Arek napisał(a): [ -> ]
(2017-07-27, 07:31:08)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]Ja mialem ustawione na 70 zl wiec powinni sie zjawić a ominęli stadion  Duży uśmiech
sam sobie odpowiedziałeś: 70 to nie maksymalne 60 - dlatego 0 fc gości

Dlatego się Cb pytałem 100 razy tu ile ustawić nie uzyskalem odp.
Bylo mówione ze każdy sam ma dojść do tego.
A dzis sami podajecie ceny.
Troche nie halo.
x razy pytałem (nie tylko) ciebie, czy gdzieś są oficjalnie podane ceny biletów (od tego uzależniłem swoją odp). ani razu nie uzyskałem na ten temat odp aż do wczoraj
(2017-07-27, 07:37:06)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]U mnie było 0 na ligę i 0 na puchar, a z przyjazdu na puchar nie skorzystali Oczko

bo przyjeżdżają tylko na ligę
no to by się zgadzało, nie zauważyłem, że wcześniej już to poprawiłeś
(2017-07-27, 07:37:20)Perez napisał(a): [ -> ]i jeszcze jedna sprawa-  nie kazdy czyta forum i faq codzinnie wiec moim zdaniem bylo by milo dla innych grqczy wspomniec cos na ten temat na stronie glownej w aktualnosciach Uśmiech

mówisz i masz Uśmiech
no i teraz sszyscy powinni sie dowiedziec o cenach- taka sprawiedliwosc lubie
Stron: 1 2 3