Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Mecze sparingowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mecze sparingowe - towarzyskie

Proponuję aby zrobić coś takiego aby frekwencja na tych meczach jednak od czegoś zależała bo tak gdy stale mamy ten sam wpływ jest nudno i nijako. Przykładowe proponowane potencjalne czynniki oprócz tych co już są jak pogoda to np:

1) zaciętość ostatnich ( liczba do uznania GM_Arek ) meczy czyli im mniejsza różnica punktowa tym większa zaciętość  = zainteresowanie w następnych meczach.

2) derby = wzrost ( dla zagranicy derby gdy rywal też z zagranicy ).

3) ilość mijanek w ostatnich meczach ( im większa tym większe zainteresowanie).

4) pani, obcokrajowiec, junior, emeryt ( po 30 roku życia ) w składzie = wzrost + 1%, pani - obcokrajowiec = wzrost 2%, pani - obcokrajowiec - junior = wzrost 3%, pani - obcokrajowiec - junior - emerytka = wzrost 4%. ( wartości procentowe tylko porządkowe -  tu tylko w formie porządkowej - do decyzje zarządzających ). Przykłady tylko poglądowe.

Proponuję też dopuścić kibiców gości i niepełnosprawnych.

Zachęcam do przedstawiania też i innych możliwych czynników rzutujących na frekwencję czyli wynik finansowy meczy towarzyskich. Takie rozwiązania zwiększą zainteresowanie tymi meczami i otworzą  nową jakość i stworzą zupełnie inna ciekawą perspektywę zwłaszcza dla wszystkich spoza szczytu SW.

Ankieta:

Czy chcesz nowej organizacji zarządzania frekwencją meczy sparingowych?

1 Tak, jestem za!
2 Nie, jestem przeciw!
Ten kierunek wydaje mnie się bardzo interesujący. Wprowadza pewne komplikacje ale one są wręcz potrzebne w obecnej sytuacji wielkich dysproporcji i stwarza pewną konieczność dokonywania konkretnych wyborów a w efekcie stwarza furtki dla najprzemyślniejszych pozwalające im skrócić dystans grodzący im dotąd skutecznie drogę do satysfakcji i sławy.