Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: szkółka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dziś po naradach zostało to poprawione. Zniesiony został warunek na limit juniorów w szkółce.
Takie pytanie mam: dlaczego nie odkrywaja sie kolejne sloty po zdaniu egzaminu adeptów ze szkółki, jest to błąd czy czegoś nie rozumiem???
Każdy kolejny adept zdający egzamin powinien odblokować następny slot, przy poziomie szkółki 15 i wyjściu 12 adeptów wszystkie sloty powinny być odblokowane
Przecież wszystko widać u Ciebie także nie bardzo rozumiemy w czym jest problem ? Masz 13 poziom szkółki czyli 10 juniorów możesz mieć. Ty masz dwóch juniorów nie ze slotów(ze starej szkółki) to pozostało w sumie 8 miejsc na juniorów ze slotami. Z tego masz już 5 miejsca zajętych przez juniorów ze slotów to zostały Tobie 3 miejsca z wolnymi slotami.

[Obrazek: sw-szkolk_qnwapsn.png]
Ok, skoro wszystko doskonale widać to pytanie ilu jeszcze adeptów szkółki musi ja opuścić aby odblokować kolejny slot
W ostatnim czasie szkółkę opuściło 11 adeptów a odblokowanych slotów miałem 8 przed 1 kwietnia, zdało kolejnych 2 adeptów a slotów dalej mam 8
Ja chce tylko wiedzieć co powoduje odblokowanie kolejnych slotów ?
Skoro masz 13 poziom szkółki to możesz mieć 10 juniorów i tyle slotów również może być tylko widocznych.
Tylko że jak już pisałem wcześniej masz dwóch juniorów ze starej szkółki to u Ciebie jest widocznych 8 slotów i dopiero jak oni opuszczą szkółkę to pojawią się wtedy sloty z numerem 9 i 10.
Stron: 1 2