Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sparingi szkółka juniorów GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
By jeszcze bardziej zmobilizować graczy do inwestycji w szkółki i dbania o rozwój juniorów (czyli premiowanie osób, którym chce się tu zaglądać), chcemy wprowadzić sparingi dla szkółkowiczów. Ale tylko dla tych "nowych" którzy są w slotach. Sparing można by organizować z dowolnie wybraną przez siebie drużyną spełniającą kryteria rozegrania takiego sparingu, a mianowicie: posiadanie 7 juniorów w slotach. Junior który przejechałby w takim sparingu minimum 4 biegi, dostawałby -1 dzień mniej do treningu, pod warunkiem że trenowana umiejętność pasuje do nawierzchni na której sparing się odbył. dałoby to spore pole do popisu aktywnym managerom.

Dodatkowo to nowa możliwość organizacji nieoficjalnych turniejów.

Co o tym sądzicie?
Pomysł ciekawy, czy niezbędny nie jestem pewien, ale zawsze to dodatkowa zabawa. Nasuwa mi się pytanie. Czy dla szkółkowiczów będziemy wybierać motocykle? Czy pomijamy ten aspekt
Cool bomba
Jestem za tym pomysłem ale.....Pytanie jest takie co będzie decydować o wyniku biegu glownie?jak na lidze srednia??
I moja propozycja jest taka żeby również dzięki temu wprowadzić za jazde druzyny w takich rozgrywkach jakies nawet symboliczne xp jest na to szansa???xp to by zostawalo przy wyjściu juniora ze szkolki.
niegłupi pomysł z tym xp, ale to już by od Kuby zależało. W końcu junior jeżdżący nawet na monitorze jakieś doświadczenie nabywa.

Arek: o wyniku będą decydować te same Um co w lidze.
Wojtas: bez doboru motocykli
Wiec przekonaj Kube hehe i masz przynajmniej moje poparcie.
Mala uwaga jeśli można.Zeby dodatkowy turniej na forum nieoficjalny zrobić (wlasnie o tym o czym piszemy czyli szkolce)
może pomyślicie żeby taki turniej był w soboty???chodzi o to żeby nie uderzać już w istniejące turnieje.

I jeszcze taka kwestia ile takich sparingow w szkolce można odjechać w tygodniu???bo nie jest to określone czy tylko raz w tygodniu np. w jakims nowo powstałym nieoficjalnym turnieju czy codziennie???
raz w tygodniu. i nie jest do tego potrzebny turniej - to opcja dla was, organizatorów.
i jeśli by były takie spary to widziałbym je raczej w tygodniu by mocniej angażować graczy w grę, aniżeli tylko na weekend
Jeśli w tygodniu to ucieklby nam jeden spar dla druzyny chyba ze jednego dnia moznaby jechac normalny spar i spar szkolki
spar szkółki niezależnie i może być równolegle z seniorskim zespołem
No w końcu to inni zawodnicy.
Proponował bym aby udział w sparingu dawał 1 dzień treningu, (nie dwa) na obecnie trenowany skill ( jeden z nich losowo) lub przy braku trenera po prostu total random dzień treningu.
GM_Arek wiec jak rozumiem sparingi w szkolce wchodzą od nowego sezonu???
Jeśli tak to mam pytanie do kolegow moderatorow czy jest ktoś chętny żeby zajac się tym i organizować taki turniej na forum???poddaje to oczywiście pod dyskusje bo uważam ze może być ciekawy turniej tylko czas goni bo sezon nowy tuz tuz wiec sprawa jest dynamiczna.
A może ktoś z innych graczy ma glowe pelna pomyslow i chciałby się tym zajac zostać moderatorem i to prowadzic???
Skoro turniej ma być niezależny od sparu na grze wiec żeby nie kolidował z innymi turniejami na forum (żeby nie wchodzić nikomu w parade) proponuje SRODY.Jest to dzień gdzie na forum nie ma turnieju ponieważ na grze odbywa się puchar gry wiec wszyscy powinni być zadowoleni.
Zapraszam do dyskusji pozdrawiam.
aby ten 1 czy dwa dni się dodał musi również zgadzać się nawierzchnia toru - chodzi o to by trochę pokombinować Oczko także randomowy dzień trena raczej nie.
Arkadiusz: wcielenie sparów w życie zależy jedynie od dostępnego czasu kuby. Więc może to być zaraz, lub np za kilka tyg - także wstrzymałbym się z nowym turem w okresie testowym Oczko ps: poza tym trzeba mieć zajętych 7 slotów juniorami, a to może graczom zająć jeszcze chwilę
(2017-10-24, 10:16:43)GM_Arek napisał(a): [ -> ]Arkadiusz: wcielenie sparów w życie zależy jedynie od dostępnego czasu kuby. Więc może to być zaraz, lub np za kilka tyg - także wstrzymałbym się z nowym turem w okresie testowym Oczko ps: poza tym trzeba mieć zajętych 7 slotów juniorami, a to może graczom zająć jeszcze chwilę

wiem wiem dlatego dalem to pod dyskusje hehe a wiem ze sporo graczy ma pelne sloty bo nie wszyscy przyjmują tylko zielonych wiec mysle ze chętni gracze by się znaleźli a dzialac można już w tym temacie jeśli ktoś chce się podjąć.
a jeśli Kuba to wprowadzi już to ten ktoś chętny moglbybys z Toba w kontakcie żeby ustalać szczegoly.
powtarzam to tylko moja propozycja poddana pod dyskusje a co wyjdzie zobaczymy.
Wszystko fajnie ale jest jedno ale. Starzy menadżerowie maja rozbudowane szkółki i mają sloty więc raczej problemu nie będą mieli a co z graczami którzy tych szkółek nie mają Czy to nie spowoduje tego że starzy odjadą młodym w szkoleniu adeptów. Czy nie lepszym rozwiązaniem było by by każdy adept mógł brać udział w takim sparingu bez zależności czy ktoś ma sloty czy ich nie ma. Chyba że coś zle skumałem czytając wątek
Stron: 1 2 3 4