Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Dwoch sponsorów w grze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Aby nie bylo co tydzień w sobote środków na minusie przez tygodniowke dla zawodników za utrzymanie stadionu . Polecalbym wprowadzenie do gry drugiego sponsora . Z tygodniowej wypłaty bylibyśmy na "plusie" Ale za to możnaby zmniejszyć nagrodę od sponsorów za osiągniecia po sezonie . Co Wy na to ?
ja na zero praktycznie wychodzę, ale dodatkowa kasa to fajny pomysł Uśmiech

Misiek81

Popieram po to byly propozycje przeze mnie duzo wczesniej tych miejsc reklamowych
Popieram ten pomyśl.teraz co tydzień jestem 50 tysięcy na minusie.fajnie by było jak by był drugi sponsor co by pokrył pensje dla zawodników.
No dobra, ale gdzie tu cel jakiś jak każdy będzie miał drugiego sponsora?? Żeby się stan finansów świecił na zielono to trochę mało wg mnie. I tak nic nie kupisz bo wszyscy będą "bogatsi" jedyna korzyść, to fakt że z czasem będziesz mógł sobie budować szkółkę czy stadion a to nie jest dobre rozwiązanie bo jednak trzeba w grze typu menager podejmować jakieś wybory czyli robić coś kosztem czegoś(z założenia tak to powinno wyglądać wg mnie).....
- do rozważenia