Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Propozycje zmian w LM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mamy teraz ponad 4tygodniową przerwe między sezonową Ligi Miast, tak więc chciałbym aby jesli ktoś ma jakieś propozycje dotyczące zmian w LM, to można je tu zgłaszać. Powiedzmy ze na propozycje daje czas do 13 listopada i później jeśli będzie taka potrzeba będziemy robić ankiety co do tych pomysłów.

Asteck666

Ja mam "starą" propozycję, aby znieść nakaz wystawiania pod nr 5 drużyny z 2 lub niższej ligi.
Podejmowałem ten wątek i była nawet ankieta:
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...hp?tid=441
Zagłosowalo tylko 8 drużyn, ale 100% było za tym aby składy na kolejkę wystawiać wg uznania kapitana, więc nie rozumiem dlaczego gospodarze turnieju (pozdrawiamOczko) nie przekonali sie do propozycji i nadal kapitan klanu jest zablokowany co do ustalania składu.

Krótko:
Maksymalny najsilniejszy skład na kolejkę LM - 2 x E-liga, 2 x 1 Liga, 1 x 2 Liga, ale przy ustalaniu par kolejki ZOSTAWIĆ WOLNĄ RĘKĘ KAPITANOWI GOSPODARZY!!!!
Proszę? Oczko

Ok, ja właśnie też myślałem jakby to zmienić, żeby nie było pewne że 2ligowcy jadą ze sobą. Ale żeby z kolei nie mieli z góry przegranego meczu z Eligowcem. Tak jakby nie da się chyba pogodzić tego, takze najprawdopodobniej zostanie wprowadzone tak jak napisałeś.

Teraz mam taką propozycje, aby powiększyć liczbę klanów w Elidze do 10, żeby nie było znów tak długiego czekania na nowy sezon. Tylko też tutaj co z 1 ligą, i chciałbym się spytać czy ktoś planuje założyc swój klan, bo są one potrzebne Uśmiech

Asteck666

no no... wiadomo ze 2, 3, 4, 5 ligowiec może być rzucony na pożarcie, ale jest to drużynówka i najważniejszy jest sukces klanu, a nie pojedynczej drużyny Oczko