Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Podwójna kolejka w weekend
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prosze o wrócenie do tego.. sezon jest zbyt długi.. naprawdę .. choć by żeby były 2 na sezon, a najlepiej 4...

Pozdrawiam
ja jestem za
beda 2 podwojne kolejk, bo bedzie to idealnie pasowalo w rozgrywki pucharu gry.
No i bardzo dobrze, chociaż o trochę skróci sezon.
Zawsze krócej Uśmiech
to i tak za mało , a moze te lewe konta wałki itd 1 gracz 2-3 konta powstaja dlatego ze sezon jest długi .za długi i tak naprawde wchodzimy w SW i nie za bardzo jest co robic tylko czekanie na weekend
To będzie trzeba zmienić tabele biegów
@ po co zminiac tab. biegow? Jezeli bdz podwojna kolejka to jedziesz jeden spaing mniej... Ja to wgl chcial bym zeby w kazdy weekend byly by podwojne kolejki Duży uśmiech Tylko wtedy wiek zawodnikow musial by byc naliczany co 2 sezony ;P
Jestem za jak najbardziej skrócenie sezonu nie żeby cały sezon był po 2 kolejki ale pół na pół może?

speed_55

Niestety kłóci się to z rozgrywaniem wszelkich turniejów gdzie trzeba jechac podstawowym składem aby cokolwiek ugrać. Gdy w sobotę i w niedzielę bedzie liga to w tygodniu nudy i jedynie liczenie przejechanych biegów przez poszczególnych zawodników aby maksymalnie rosła sprawność.
czasem trzeba cos odpuscic....
I BARDZO dobra wiadomość , że wracamy do podwójnego weekendu Uśmiech
Dokładnie Zdunek

Czasami trzeba coś odpuścić nie można mieć wszystkiego