Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Puchar SW GM_Arek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
' 4/5 juniorów u 21 ' - to już jest ogólnik, tu nie ma np. 1 junior u21, 2 juniorów u19 itp. A ktoś tutaj proponuje ograniczenia wiekowo-ilościowe dla seniorów! dla mnie to jest chore (nie obrażając nikogo).

Więc postuluję, jak już pisałem o możliwość rezygnacji z takiego pucharu przed jego rozpoczęciem.

Dziękuję za uwagę.

Hyziu w miarę fajny pomysł, podoba mi się tylko co z drużynami które odpadną wcześnie? nie mogłyby jechać o dalsze miejsca?
Mogłyby jechać, tylko wtedy trzeba by posiedzieć i pomyśleć jak to rozwiązać, bo po każdej rundzie ktoś odpada i nie wiem jakby to mogło wyglądać. Na pewno schemat byłby strasznie rozlazły.
Myślałem nawet o zastosowaniu drabinki turniejowej jak w Darcie, nie wiem czy grywał ktoś w Darta (lotki, rzutki jak to kto sobie nazywa) to tam była zajebista drabinka turniejowa, która po 1 rundzie dzieliła się na Drabinkę Wygranych i Przegranych, ale zastosować to dla 512 drużyn to trzeba sporo czasu żeby to wszystko rozpisać.
Do tej pory rywalizacja w Pucharze odbywała się jednotorowo. Podyskutowaliśmy sobie o tym na forum z graczami, i stworzyliśmy taki oto twór:

Od sezonu 24. każdy z managerów będzie miał szanse na zdobycie jednego z 3 Pucharów. Po odpadnięciu ze Złotego Pucharu SW (ZPsw), gracze nadal będą mieli szanse na Srebrny Puchar SW (SPsw). Jeśli i tu powinie wam się noga, dostaniecie szanse na walkę o Brązowy Puchar SW (BPsw). Tak więc na każdego gracza czekają minimum 3 mecze pucharowe.

Wciąż jednak będziemy szukać najoptymalniejszej formy rozgrywania Pucharu, dlatego też nie wykluczamy ewentualnych korekt. Mamy nadzieję, że formuła wam się spodoba Uśmiech

Dokładny opis znajdziecie w FAQ



Oj Arek Uśmiech czasem trzeba posluchac i przyznac racje. Mam nadzieje ze beda w turnieju duzo emocji Uśmiech
ja zawsze słucham (czytam), ale niekoniecznie zawsze się zgadzam Oczko czasem też ograniczeniem jest kodowanie. Tym razem jednak się udało Uśmiech

Misiek81

Wywalić te boty raz na zawsze bo dochodzi do absurdu w Brązowym moja propozycja Złoty Puchar 1 runda eliminacyjna wszystkie zespoly bez botów 2 runda Złoty wygrani Srebny przegrani Brązowy rozpocząć od 3 rundy gdzie zagrają przegrani 2 rundy i od 3 rundy we wszystkich 3 pucharach system grupowy a pozniej po 2 najlepsze zespoly awansuja i dalej system pucharowy.
nowy schemat Pucharu Gry został wprowadzony

//zamykam
Stron: 1 2 3 4