Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LIGA JUNIORÓW - 26 SEZON
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Czy Black Tigers jest aktywny bo nie moge wejść na jego profil?
W 2 LJ nastąpiła zmiana. Przypadkowo zatwierdziłem udział drużyny, która jednak nie wystąpi w tym sezonie, chodzi o ŻKS Speedway Team Rybnik. W to miejsce wystąpi drużyna Maja falubaz. Nie powinno to w żaden sposób odbić się na zaproszeniach do pierwszych rund turnieju. Mam nadzieję, że tego typu niespodzianek więcej już w tym sezonie nie będzie. 
Przepraszam za małe zamieszanie.
(2018-02-27, 16:14:15)marys77 napisał(a): [ -> ]Czy Black Tigers jest aktywny bo nie moge wejść na jego profil?

Poprawione, już jego profil ładuje się.
2 LJ - 2 kolejka

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-64166

Vittoria Korczyna i Martrosh Team mają zajęty termin
(2018-02-27, 19:12:13)szuwarek napisał(a): [ -> ]W 2 LJ nastąpiła zmiana. Przypadkowo zatwierdziłem udział drużyny, która jednak nie wystąpi w tym sezonie, chodzi o ŻKS Speedway Team Rybnik. W to miejsce wystąpi drużyna Maja falubaz. Nie powinno to w żaden sposób odbić się na zaproszeniach do pierwszych rund turnieju. Mam nadzieję, że tego typu niespodzianek więcej już w tym sezonie nie będzie. 
Przepraszam za małe zamieszanie.

To jest problem bo już założyłem 4mecz z 1 kolejki a tu takie zmiany.
(2018-02-28, 18:14:19)tomasz napisał(a): [ -> ]
(2018-02-27, 19:12:13)szuwarek napisał(a): [ -> ]W 2 LJ nastąpiła zmiana. Przypadkowo zatwierdziłem udział drużyny, która jednak nie wystąpi w tym sezonie, chodzi o ŻKS Speedway Team Rybnik. W to miejsce wystąpi drużyna Maja falubaz. Nie powinno to w żaden sposób odbić się na zaproszeniach do pierwszych rund turnieju. Mam nadzieję, że tego typu niespodzianek więcej już w tym sezonie nie będzie. 
Przepraszam za małe zamieszanie.

To jest problem bo już założyłem 4mecz z 1 kolejki a tu takie zmiany.

jeżeli martwisz się, że wg nowego harmonogramu nie jesteś gospodarzem to nic nie szkodzi, gospodarz 4meczu nie ma handicapu zaproszenie pozostałych albo spróbuj pogadać z pozostałymi i rozegranie 4mecz w inny dzień póki nie wystartowały inne turnieje
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10