Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zawodnicy boty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Misiek81

Moja propozycja jest taka by zawodnicy drużyn które zrezygnowały lub zostały wycofane z gry tzw.botów nie przepadali jak dotychczas a trafiali na Listę transferową jako wolny zawodnik bez klubu .Żeby było to opłacalne w ogóle można to obwarunkować że jeśli dany zawodnik nie zostanie zakupiony po prostu przepada .Mnie zainspirowało to że część zawodników przeważnie dobrych wypada z gry np.talenty 21-28l. gdy drużyna jest wycofana bo podpadła ,ktoś zrezygnował albo długo się nie logował a dużo jest zawodników z wysypu że tak to nazwe amatorów np.wiek 30 srednia 58 xp 4 i chodzi mi o cały sezon,których właśnie powinno się z automatu usunąć bo zaśmiecają tylko grę.Można zawodników z dobrymi skillami i Xp bez przynależności klubowej ,którzy spowrotem wrócili do gry np.zostawić średnią a Xp zmiejszyć np.o 20 tym riderom.Pomysłów jest wiele czekam na Wasze i pozdrawiamUśmiech
Jestem za ta propozycja.
Wielu zawodnikow się marnuje właśnie w taki sposób ze zespol zostal botem a naprawde perelki znikają.
Alarm podniosą Ci co maja swoich dobrych bo maja szkolki i ze trzeba sobie wyszkolić.
Z jednej strony zgadza sie ale jest to dobra opcja dla tych którzy dopiero robia szkolke wiec mieliby szanse kupic takiego zawodnika od bota.
Takiego zawodnika który trafialby na listę transferowa moznaby oznaczyć jakimś moze innym kolorem żeby bylo wiadomo ze to zawodnik od bota.
ja jestem akurat przeciwny. W podobnym celu zostawiliśmy zawodników z wysypu tylko najmłodszym managerom - chodzi o to by najbogatsi się nie obławiali, bo gdzie mogą trafić największe perełki z klubów botów chyba nikt nie ma wątpliwości.
więc dawanie najbogatszym klubom możliwości wzmocnienia, i to jeszcze bez zostawienia za to gotówki żywemu klubowi, mówię nie Język

Misiek81

A gdyby tych zawodników wrzucić do wysypu dla drużyn ,które grają nie więcej jak 2 sezony i zrobić takie obwarunkowanie GM Arek?
Niech będą wrzucani na bieżąco do LT ale nadal dla najmłodszych stażem graczy i po sprawie.
Kolega wyżej podał prawie idealne rozwiązanie, z tym jednym ale że w dwa sezony to już mały dream team można z takich zawodników zrobić za frytki....
To moze jakos okreslic cene wywolawcza i to by troche ograniczylo budowanie dream teamow ze wzgledu na budzet
Dla mnie wywalać jak najwięcej w niepamięć.
Wysyp też zlikwidować.
Ja tam mam szkolke na max a nie mam nic przeciwko - sa czasem perelki ktore przepadaja, a szkoda
ja tak nie do końca rozumiem o co kruszy się w sumie kopie? o zawodników obcych klubów? co komu w sumie do tego? skoro manager ich nie wystawił tzn że nie miał ochoty ich sprzedawać.
wystawianie ich dla wszystkich oznacza tak naprawdę wzmocnienia dla najbogatszych.

także nie do końca rozumiem pobudki powstania tego tematu w ogóle. Znika kilku zawodników to znika Uśmiech

Misiek81

(2018-02-21, 23:26:07)GM_Arek napisał(a): [ -> ]ja tak nie do końca rozumiem o co kruszy się w sumie kopie? o zawodników obcych klubów? co komu w sumie do tego? skoro manager ich nie wystawił tzn że nie miał ochoty ich sprzedawać.
wystawianie ich dla wszystkich oznacza tak naprawdę wzmocnienia dla najbogatszych.

także nie do końca rozumiem pobudki powstania tego tematu w ogóle. Znika kilku zawodników to znika Uśmiech
no właśnie widać kolega nie zakumał tematu ...
jw
- do rozważenia