Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Wysyłanie zaproszeń na sparingi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ID Klubu: 131
ID Zawodów:
Link (do podstrony):
ID Ligi:
Zrzut ekranu:

Opis:

Nie wiem czy to błąd czy może "ułatwianie nam życia" czyli wspomniany w newsach nowy layout.
Mianowicie, gdy chciałem (do tej pory) wysłać serię zaproszeń na sparingi do tego samego gracza, no to wiadomo, wysyłałem, po czym był ładny przycisk "wróć", po czym wpisywałem kolejną datę i wysyłałem i tak dalej.
A teraz, wyślesz zapkę, to wyskakuje info że wysłanie zaproszenia powiodło się i pokazuje liste wysłanych zapek.
Żeby wysłac do tego samego gracza na kolejny dzień, to trzeba zupełnie od początku, znalezc drużynę, kliknąc wyzwij na sparing i dopiero pokazuje się okienko do wpisania daty.
Mam nadzieję że to błąd, bo jak to jest ten wasz nowy layout, to mam pytanie, który mądry tak ułatwia, że cos co można było zrobic jednym kliknięciem, teraz trzeba zrobić ośmioma i pół godziny dłużej to zajmuje.
a jak dasz wstecz to CI nie wskoczy strona wysłania zaproszenia do tej samej osoby?
No jak dajesz wstecz to wraca. Wcześniej tego nie sprawdzałem, w ogóle rzadko kiedy daję wstecz Język
Astexk666 sprawdzisz? Dodałem tam te przyciski. Dodatkowo jesli twierdzisz ze gdzies warto bylo by miec jakies przyciski pod tymi powiadomieniami to daj znac tutaj.
Działa.
Ale jak bym mógł zasugerować w innych miejscach, to:
1. w szkółce juniorów OBIEKTY - UŻYTKOWANIE
Zamiast pole "wybierz juniora" to dałbym tam wszystkich juniorów i kwadraciki do zaznaczenia ptaszkiem, żeby móc zaznaczyc kilku juniorów na raz (tak jak zaznacza się silniki do naprawy) i po zaznaczeniu jednego, wielu lub wszystkich wysłać ich na dany obiekt do sprawdzenia.
Bo w tej chwili rozwijasz liste z juniorami, wybierasz, juniora, wybierasz obiekt, klikasz trenuj, mieli mieli i jest. Po czym powtarzasz to z nastepnym i następnym.

2. Jak dostajesz zaproszenia na zawody indy, to to samo, kwadracik przy każdym z możliwością zaznaczenia ptaszkiem, wybierasz 4-ech od razu i akceptuj.
Bo w tej chwili każdego po kolei, jedynie co to można usunąć wszystkie zapki jednym przyciskiem.