Lista uczestników:
Grupa A
1. Adam Rodzenko (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71613
2. Niklas Shakirov (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71556
3. Marek Kazimierczuk (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71573
4. Angus Gramp (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71546
5. Andrzej Micał (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71680
6. Włodzimierz Bondarczuk (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71993
7. Henryk Warowny (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72040
8. Anicet Kozow (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72042
9. Mariusz Gabzdyl (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72055
10. Jes Hermansen (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71625
11. Gerardo Defla (Wlokniarz Cz-wa)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74408
12. Karol Trybuszkiewicz (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71683
13. Kajetan Zdrojek (Styk)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71535
14. Mirosław Kulkowski (Wlokniarz Cz-wa)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74403
Grupa B
1. Wacław Zakan (AMATORZY Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71783
2. Sylwester Lendla (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71514
3. Janusz Kionczyk (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71512
4. Sylwester Gizowski (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71684
5. Ernest Konracki (Gryfy Skórka)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71605
6. Przemysław Wysiecki (Victory Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71991
7. Bartosz Ror (Victory Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71791
8. Piotr Chlistała (Wlokniarz Cz-wa)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74405
9. Vilmos Body (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71800
10. Tobiasz Dadun (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71527
11. Viktor Sjursen (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71730
12. Apoloniusz Granas (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71524
13. Wiktor Kuffel (AMATORZY Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71529
14. Jarosław Rogowicz (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72000
Grupa C
1. Roman Stodolski (AMATORZY Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72037
2. Eryk Godniewicz (AMATORZY Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71996
3. Tymon Behrendt (Wisła Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71693
4. Stanisław Daszko (Styk)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71511
5. Sylwester Ożubko (RKS - MOTOR LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72049
6. Emanuel Szirch (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71675
7. Tamas Puskas (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71643
8. Alan Ferlin (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72057
9. Juho Penttilä (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71840
10. Bence Dudas (Victory Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71994
11. Yrjo Sinervo (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72054
12. Jimmy Aspgren (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-72051
13. Charles Greene (Wlokniarz Cz-wa)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-74414
14. Lucjan Kromlicki (Gryf Szczecin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-71579
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C