Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: PROPOZYCJA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam mam parę propozycji co by można wprowadzić z prawdziwego żużla chodzi mi o turnieje np.IMP, MIMP, MPPK, MDMP, MMPPK, ZŁOTY KASK, SREBRNY KASK, BRĄZOWY KASK.

PROSZĘ O DYSKUSJĘ CO O TYM SĄDZICIE!!!
IMP oraz MIMP można by było wprowadzić z czasem ale na resztę turniejów może zabraknąć dni w tygodniu.
mozna by zrobic tak ze: w ponedzialki BK i jak juz sie skonczy to SK, a na koniec ZK. I zaplanowac to tak zeby przez caly sezon trwalo. We wtorki mniej wiecej w srodku sezonu MIMP, w srody na tych samych zasadach IMP. W czwartki IMSJ i w piatki IMS. Moze bylaby to wielka zmiana SW, ale wtedy ludzie czesciej by sie logowali po to by spawdzac wyniki na biezaca Uśmiech Bo w ciagu tygodnia to wieje nuda w SW :/ .
Tylko że wtedy będzie problem ze sprawnością zawodników bo nie będzie kiedy springi jechać chyba że się inaczej dopasuje sprawność,
zawody indywidualne nie wliczaja sie przeciez do sprawnosci...
to ja wiem ale wtedy jak w tygodniu będzie tyle imprez to nie będzie dni wolnych na sparingi a trzeba objechać min 3 i ligę by urosła sprawność
ale mogloby byc tak, ze zawodnicy w jednym dniu startuja i w sparingach i w tych zawodach Uśmiech
To poczekamy aż wypowie się więcej osób!!!Myślę że gra była by atrakcyjniejsza przez takie zawody!!
bez sensu bo jak spar będzie na 10 i turniej na 10 to co klonowanie
Na razie testujemy Puchar Gry
możliwe że w przyszłości będą indywidualne mistrzostwa tak że spokojnie, stefik sam wszystko robi to dajcie mu czas Oczko
No i co z tego ze klonowanie? Chyba wszystkie plusy przebijaja klonowanie. Rozumiem, ze Stefik ma duzo roboty, ale to wcale nie musi byc tak szybko wprowadzone Uśmiech
Tak, więcej turniejów to by było to!
Jeżeli potrzeba więcej rąk do pomocy chętnie pomogę pochodzę z tego samego miasta co założyciel więc nie widzę problemu umienia się na piwko i obgadania spraw
Jestem za aby było więcej turniejów w dniach roboczych dzięki czemu wzrośnie aktywność graczy i gra stanie się jeszcze bardziej urozmaicona Uśmiech

adrian11

warto by troszkę bardziej rozreklamować tą grę. większa ilość graczy to ciekawsze rozgrywki. można by pomyśleć aby dać reklamę gry na sportsboard w dziale gry.
odświezam Duży uśmiech

Stron: 1 2