Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zużycie silników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moja propozycja jest prosta aby w oficjalnych zawodach jak IMK juniorów czy też seniorów również zużywały się silniki tak jak ma to miejsce w lidze czy pucharze.  Co prawda rozgrywki już ruszyły ale od nowej edycji dlaczego by tego nie wprowadzić. Z pewnością będą ciekawsze.
czekam na dalsze opinie
mi osobiście by to nie przeszkadzało....
Dla mnie głównie przemawia to że mistrzostwo zdobywa w zasadzie junior który liczy sobie 21 latek. Przy tym rozwiązaniu już by tak nie musiało być co daje właśnie szanse na walke jeszcze bardziej młodszym. No i premiowało by to graczy online
Ja bym zrobił tak, że na każdych zawodach zużywa sie normalnie sprzęt, w sensie stan silnika Uśmiech
No w końcu zawodnik jezdzi czy to sparing, czy indy, czy czwórmecz, czy liga.
Tak też by mogło być ale nie proponowalem tego w taki sposób bo z pewnością były by negatywne zdania. Zwłaszcza przez początkujących graczy Więc sparingi sobie darowałem
Zawsze na sparing może dać zużytego szrota, a na ligę dobry sprzęt, poza tym początkujący często lige jeżdżą z botami, to w ogóle zaznaczają opcje bez silnika i nic sie nie traci.
- do rozważenia 
Ja ogólnie jestem na NIE. To ma być turniej dla najlepszych zawodników a nie dla online'owców.
a ja powiem wam, że też chętnie widziałbym zużywanie się motocykli w KAŻDYCH zawodach