Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Puchar SW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie odnośnie pucharu SW. Wprowadzono 3 opcje: złoty, srebrny i brązowy. Z tego co pisano, po odpadnięciu na jednym z poziomów dawało szansę na grę w pucharze dalej ale poziom niżej. Znajomy odpada w ZPSW w 2 rundzie i potem jedzie w 3 rundzie w SPSW, ponownie odpada i nie pojawia się w kolejnej rundzie w BPSW - czemu? 
Natomiast ja odpadam w 3 rundzie ZPSW, czemu nie znalazłem się w 4 rundzie w SPSW? 
Jakie są zasady udziału w SW w przypadku gdy się odpadnie? Brak w POMOCY jakiejkolwiek na ten temat informacji a praktyka pokazuje dowolność i nieprzewidywalność rozstawień pucharu SW.
w Srebrnym pucharze jadą TYLKO drużyny, które odpadły w 1 i 2 rundzie ZŁOTEGO Pucharu

w Brązowym pucharze jadą TYLKO drużyny, które odpadły w 1 rundzie SREBRNEGO Pucharu

Ty odpadłeś w 3 rundzie ZPSW, więc nie lapiesz się ani na Srebrny ani tym bardziej na Brązowy.
To wyjaśnia sprawę, dzięki za oświecenie Uśmiech

Przydałoby się coś takiego ująć w pomocy.
Jest w pomocy, ale mało czytelne Uśmiech Na pierwszy rzut oka taka informacja w ogóle nie przyciąga uwagi, trzeba chcieć sie bardzo wysilić, ja przypadkowo sie zagłebiłem w temat, bo wiele osób zrzędziło na SB o tym że nie jadą w srebrnym ani brązowym Uśmiech

Myślę, że taka dopiska na dole w pomocy, jak Tobie to napisałem rozwiała by wątpliwości i byłaby czytelna.

Misiek81

(2018-04-07, 06:26:37)Asteck666 napisał(a): [ -> ]Jest w pomocy, ale mało czytelne Uśmiech Na pierwszy rzut oka taka informacja w ogóle nie przyciąga uwagi, trzeba chcieć sie bardzo wysilić, ja przypadkowo sie zagłebiłem w temat, bo wiele osób zrzędziło na SB o tym że nie jadą w srebrnym ani brązowym Uśmiech

Myślę, że taka dopiska na dole w pomocy, jak Tobie to napisałem rozwiała by wątpliwości i byłaby czytelna.

i Asteck dochodzi do paradoksu że zawsze będzie Brązowy Puchar zdobywać ekipa botów dlatego proszę Adminów by wprowadzili od następnego sezonu by drużyna która przegrała w 2 rundzie SPSW miała możliwość startu w 3 rundzie BPSW  tak by Puchar zdobywali gracze a nie boty bo to tylko psuje grę dziękuję za uwagę i pozdrawiam