Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Biegi nominowane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
co znaczy własnoręcznie? zawodnicy są ustalani wg punktów do tychże biegów
własnoręcznie oznacza to, żeby manager który jest online mógł sam ustalić biegi nominowane.

Wielokrotnie widziałem jak manager nie koniecznie daje dwóch najsilniejszych do 15 biegu tylko zawodników rozdziela. Tutaj mi tego brakuje bo nieraz jest sytuacja gdzie jest niekwestionowany lider z 12 punktami do 13 biegu i potem jeszcze jeden z 11 punktami i 10+1... hipotetycznie.
Gra z automatu do 15 biegu na zawodnika który ma 12 i 11 pkt, a manager by wolał, żeby ten z 11 punktami pojechał w 14 biegu bo jeśli tak nie będzie to hipotetycznie może on stracić punkty w 15 biegu.

Więc to rozumiem przez własnoręcznie, dać managerowi będącemu online możliwość bardziej taktycznego ustalenia biegów nominowanych. W przypadku gracza offline schemat będzie taki sam jaki jest teraz ale gracz online mógłby mieć taką możliwość
może źle rozumiem twoją wypowiedź, ale z tego co wiem to dwóch zawodników którzy mają najwięcej punktów muszą jechać w 15 biegu i tyle, ale za to jest taka możliwość że najlepszy zawodnik może w ogóle nie pojechać w biegach nominowanych, czyli zawodnicy z miejsc np. 2 i 3 jadą w biegu 15, natomiast 4 i 5 w biegu 14, w tym przypadku jestem za tym ręcznym ustawieniem biegów nominowanych Uśmiech
Aktualnie nie ma takiej możliwości o ktorej mówisz. Do 15biegu są typowani zawodnicy 1 i 2. Można ich zmienić tylko juniorem lub nr 8. Nie ma możliwości nominowac słabszego seniora, tak jak napisałeś np. Najsłabszego seniora.
Dwóch najlepszych trzeba to 15 owszem
ale w przykładzie dałem zawodnika X z 12 punktami, Y z 11 oraz Z z 10+1
W takim wypadku zarówno Y jak i Z są traktowani jako zawodnicy mający taką samą liczbę punktów ale gra daje do 15 X i Y, bo nie uwzględnia ona bonusów
Chyba, że mówię teraz źle to mnie poprawcie Język
Dobrze mówisz, a moja poprzednia odpowiedź była skierowana do Niszczycielski Uśmiech
znaczy ja nie znam regulaminu, więc może coś przeoczyłem Uśmiech ale pamiętam mecz w 1 lidze gdzie zawodnik który miał najwięcej punktów i był kontuzjowany i w ogóle nie pojechał w biegach nominowanych, wtedy była taka sytuacja jaką opisałem, ale pewnie źle to zrozumiałem Uśmiech
Stron: 1 2