Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Trening punktowany
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co myslicie o tym by w sw wprowadzic mozliwosc rozgrywania treningow punktoewych bez xp i IS.Mozna by jezdzic takie mecze o pelnych godzinach procz tej godziny na ktora mamy ustalony noramlny sparing po uprzednim ustaleniu takiego trningu z menadzerem innej druzyny


*jeszcze mogl by byc taki pantent w tym ze nie bylo by stalego skladu na taki trening, tylko bysmy wybierali sami sklad do kazdego wyscigo sposrod wszystkich zawodnikow jakich mamy w druzynie
jestem za tylko czy stefik to wprowadzi to ja nie wiem
w sobote oprócz turnieju mógł by być taki sparing by przygotować się do niedzielnych zawodów
Bardzo fajny pomysł, tylko dlaczego tylko w Soboty ? Uśmiech W kazdy dzień oprócz Niedzieli mogło by takie coś byc Uśmiech
SUPER pomysł Uśmiech w każdy dzień tygodnia mogłoby być (pon.-pt.) Uśmiech
Przeciez jak ustawisz sobie kilka treningow wsponych to bedziesz wiedział kto jak jedzie wiec bedziesz miał namiastke meczu. Pomoze to jescze ustalic ceny i rekalme a to bez sensu.
Stefik ale tu nie chodzi o to by zobaczyc jak kto jezdzi na swoim torze, tylko o to by se pojezdzic mecze takie testowe... bez reklam kibicow i innych fajerwerkow... Przykladowo na sb dogaduje sie z kims na mecz i se jedziemy mecz... trening puntkowany!!!!
Nie widze sensu takich meczy.
ja tez jestem na nie