Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LIGA JUNIORÓW - 27 SEZON
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Aktualizacja tabel po 13 kolejkach dla grup A i B oraz po 1 rundzie finałowej.
Jak słusznie zauważył Henrik, ostatnia 15 kolejka dla grup A i B wypada na dzień następny po starzeniu. Nie dało się przesunąć starzenia powiedzmy na południe poniedziałek aby rozegrały się wszystkie czwórmecze. Stąd prawdopodobnie ostatnią kolejką dla grup A i B będzie kolejka 14 i na jej podstawie zamkniemy sezon, gdyż 21-latkowie po starzeniu już nie pojadą w czwórmeczu juniorskim w wieku 22 lat.
A dlaczego nie mozemy odjechac ostatniej kolejki po starzeniu? Wstawi sie mlodszych za 22latkow i po sprawie, dla mnie nie ma problemu a turniej bedzie odjechany od poczatku do konca...
Tabele końcowe obu finałów oraz aktualizacja tabel po 14 rundach dla grup A i B.
W nawiązaniu do informacji o zakończeniu 27 sezonu po 14 rundach, chciałem zapytać graczy potykających się w grupie A i B o to, czy ostatnią planowaną 15 kolejkę wliczamy do bilansu sezonu. W następnym tygodniu, w poniedziałek będziemy po starzeniu zawodników i juniorzy w wieku 21 lat postarzeni do 22 lat, prawdopodobnie nie będą mogli już wystąpić w czwórmeczu juniorskim. Będzie można oczywiście wystawić w ich miejsce młodszych ale wyniki ostatniej kolejki mogą mieć wpływ na końcowy układ tabeli. Jak widać w grupie A, kilka drużyn posiada 7 pkt. a o kolejności w tabeli decydują wyłącznie małe punkty. Po ostatniej kolejce, może ale nie musi, kolejność ulec zmianie. Runda oczywiście zostanie rozegrana, pytanie tylko: czy liczyć wyniki 15 rundy do końcowej klasyfikacji?

Po ankiecie odnośnie ilości kolejek w przyszłym sezonie, większość postanowiła, że liczba rund spadnie do 14 i będzie zaczynała się w PN po rozpoczęciu nowego sezonu gry i kończyła się w tym samym momencie co finały oraz przed starzeniem zawodników.

Proszę o jakieś sugestie odnośnie wliczania bądź nie wyników 15 kolejki do końcowej klasyfikacji.
osobiście będę miał za mało juniorów i musi lecieć 22 latek bo nie mam kim go zastąpić, punkty mu sie odejmie i tyle
Wszyscy mogą mieć problem ze skladem ja tez ale na moje możemy ta kolejke wliczać.
Jezeli chodzi o mnie to możemy wliczyć wyniki i zarówno zostawić tak jak jest po 14 rundzie. Ze składem nie mam problemu
Dla mnie można 15 rundę normalnie odjechać i wliczyć do wyników bądź też nie zaliczać, różnicy mi to nie robi bo problemów ze składem mieć osobiście nie będę
Rozegranie 15 kolejki nie namieszało na tyle w tabelach, aby jakaś drużyna spadła bądź awansowała, jedynie zaszła zmiana w kolejności w ramach danej ósemki. Dlatego zgodnie z komunikatem ostateczną kolejność opublikuję na podstawie 14 kolejki.

Póki co mamy jeszcze mało zgłoszeń a do rozpoczęcia turnieju pozostał tydzień.

Poczekajmy jeszcze max do czwartku. Po południu na podstawie bieżących zgłoszeń opublikuję harmonogram spotkań. Wiem, że to będzie mało czasu, jednak trzymajcie termin poniedziałkowy 8 października na pierwszą rundę spotkań w Lidze Juniorów.

W wątku 28 sezonu widać kto jeszcze nie potwierdził swego udziału. Jeśli to ktoś z Waszych znajomych, przypomnijcie im o terminie. Wprawdzie pisałem już do wszystkich i wiadomości w większości zostały odczytane, pozostały jednak bez żadnego odzewu. Jedynie 3 osoby odpisały, że nie wystartują w turnieju.
Niezdecydowanych zapraszam do zapisu na turniej w 28 sezonie.

http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=6771
Klasyfikacja końcowa 27 sezonu:

1. Club Red Rabit
2. Husaria BERG Rzeszów
3. Grom
4. Polonia Osielsko
5. GKM 1979
6. ROW
7. Gryf Szczecin
8. AMATORZY Gniezno
9. ASTECK Zielona Góra
10. Ahtung SC
11. Victory Leszno
12. Wisła Grudziądz
13. Gryfy Bydgoszcz
14. RKS - Motor Lublin
15. Werewolves SG
16. Styk
17. Świry Tarnów
18. Krzyżacy R3 Toruń
19. JC Team
20. Tarzan's Team Tarnów
21. Matrosh Team
22. Roko-Big Speedway LUBLIN
23. ZKS Huragan Tarnów
24. Wściekłe Pięści
25. GetWell Toruń #43
26. Vittoria Korczyna
27. Hindukush Gorzow
28. KS Tatra Toronto
29. Siekacze Gniezno
30. ARJUMA Golub-Dobrzyn
31. ŻKS Radlin
32. Towers Wrocław
33. Speed Fordon
34. DKŻ Unia Dębica
35. Polonia Śrem
36. 2012
37. K.S. Serce Radlin
38. PKŻ Spartakus Lubań

Jak zwykle gratuluję tego sezonowym medalistom. Rywalizację wygrała drużyna Club Red Rabit, srebro wywalczyła Husaria Berg Rzeszów a brąz stał się udziałem Gromu. Jak co sezon składam podziękowania wszystkim drużynom, które rywalizowały w sezonie 27. Dzięki Wam, graczom, przez 27 sezonów bawimy się w czwórmeczach juniorskich.


LAST MINUTE!!!

Zapraszam do zapisu na turniej w 28 sezonie.

http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=6771

Jutro wieczorem (czwartek) zostanie opublikowany harmonogram nowego 28 sezonu.
Niebawem spodziewajcie się nagród za zajęcie miejsc od 1 do 8.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9