Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Propozycje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

19matias62

1.Proponuję , aby "wycenić" zawodnika ... Tzn. Wprowadzić coś takiego jak Wartość zawodnika. Wielu nowych graczy ( w tym ja jak zaczynałem ) Nie potrafi ocenić ile dany zawodnik może być warty , co za tym idzie , jeśli kupuję może przepłacić , a jeśli sprzedaje może wystawić za dużo mniej niż powinien .
2. Wydaję mi się , że szkółka juniorów (rozbudowywanie jej ) za dużo kosztuję .. Ja za mecz w lidze (6liga) po odjęciu reklamy , otrzymuję 40.000 (około) + wypłaty dla zawodników ;( .
3. Obozy treningowe ... Dobry pomysł , ale ja miałem funduszy tylko na tyle , aby 3 zawodników wysłać .. Wydaję mi się, że są za drogie .
4. Można by też , częściej wprowadzać Australijczyków , ja niestety się nie załapałem , bo akurat nie miałem z czego kupić Uśmiech
Na razie to tyle , wypowiadajcie się Oczko .
bardzo podoba mi sie 1 pomysl jestem za
To już twój problem kiedy stracisz, a kiedy zyskasz...To jest manager i trzeba myśleć jak zarobić, jak każdy miałby nam ułatwiać to gra byłaby nieciekawa i ludzie by rezygnowali z nudy. Co do drugiego punktu się zgadzam..Australijczycy?? Są za słabi w większości, a tych z dobrymi skillami ekstraligowcy nie puszczą łatwo...Duży uśmiech TYLE

19matias62

Nom . Tylko przyjdzie nowy koleś wystawi słabiaka jakiegoś za 500.000 , drugi nowy go kupi i poleci ban za niewiedzę , wycenienie pomogłoby szczególnie nowym zawodnikom , ja już +/- wiem za ile sprzedawać / kupować .
Jak nie ma powiązania IP to nie ma wtedy bana
1. Nie, bo wystarczy poobserwować LT i mniej więcej idzie zobaczyc ceny.
2. Szkółka nie może być tańsza (piszę to już po raz setny chyba Uśmiech ), bo wybudowałbyś na maxa w miesiąc i skończyłbyś grać, bo by Ci się nudziło. Co do kasy z meczu, to
- Rozbuduj stadion (chyba najlepsza mozliwa inwestycja w grze). Szybko się zwraca i niedużo kosztuje.
- Umowy ze sponsorem nie masz?
3. Patrz wyżej.
4. A po co tylu Australijczyków w grze? xD Są wysypy po zakończeniu sezonu. I jak będzie okazja i chęć to Stefik zapewne w sezonie też będzie robił wysypy dla odpompowania kasy Uśmiech
a ja mam nowy pomysl aby mozna wybudowac zadaszenie stadionu poniewarz u mnie w wlkp co chwile zachmurze lub deszcz pada i jak by sie mialo takie zadaszenie to nie martwil bys sie ze mecz moze sie nie rozegrac i w pewnym sensie samopoczucie zawodnika by bylo lepsze
dawid odbry pomysl tylko ja widze to tak ze zadaszenie mialo by wplyw na ilosc kibicow przychodzacych na mecze Uśmiech mniej wiecej widze to tak ze na stadion ktory jest zadaszony przychodzilo by wiecej kibicow w deszczowy dzien troszke mniej niz w pochmurny dzien....

takie zadaszenie tez powinno byc drogie drozsze jak oswietlenie jakies 5bianiek
czytaj uwaznie moje zdanie Język KAZDY ZAWODNIK JEST TYLE WART ILE JEST KTOS (bez wałków) ZA NIEGO ZAPŁACIC !!! STAC MNIE PŁACE 3mln !!! czego dowodem min był junior z australi !!! wiec zadna wycena nie odzwierciedli wartosci zawodnika!! nie było mnie stac na tego juniora , lub stwierdziłem ze nie jest tyle dla mnie wart nie licytowałem !!