Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sprzeciw wobec zmian SW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Misiek81

Witam te zmiany są bulwersujące nie po to budujemy składy przyszłościowe oparte na przyszłych wychowankach by wszystko w jeden dzień Nam rozwalić tym silnikiem tą głupią sprawnością .Do tej pory to My o tym decydowaliśmy jak również o tym kiedy ile sparingów pojedziemy czy chcemy zagrać w turniejach Forumowych a nie pan GMArek nam będzie swoim silniczkiem psuł grę bo on nie gra w tych turniejach ale większość graczy tam gra! A te zmiany spowodują że zaczniemy rezygnować z tej gry bo psujecie to na co pracujemy w tej grze .Jeśli komuś jeszcze to przeszkadza zachęcam do dyskusji.To My gracze powinniśmy decydować o grze a nie jedna osoba

Czy mogę prosić o jakieś konkrety o co dokładnie chodzi? w jaki sposób uderzyłem w wychowanków? Bo akurat w końcu dałem ci narzędzie byś wychowankami mógł powalczyć z graczami którzy kupują samych dziadów, a ty twierdzisz że czarne jest białe. GM_Arek
Zdecydowanie popieram tę inicjatywę aby uzmysłowić wreszcie dla kogo jest ta gra. SW ma (a raczej miał) swój klimat i był zawsze grą, na którą mieli wpływ gracze. Doszliśmy do momentu, gdy trzeba było robić zmiany. Nadszedł czas, że sporo w grze się zmieniło. Ale sposób ich wprowadzania, tajemniczość, stanowczość, brak przyjmowania opinii od graczy powodowało, że cierpliwość zaczęła się wyczerpywać. Czas pokazał, że niektóre z nich nie były złe, ale każda następna zmiana coraz bardziej wywraca wszystko do góry nogami, zniechęcając do gry. SW ma być SPSK2 a tego NIE CHCEMY i będziemy GŁOŚNO o tym mówić. Jak ktoś chce to niech gra w SPS'a! SW ma pozostać sobą a nie być klonem SPS'a.

Z tego co pamiętam na każdą ze zmian tylko narzekałeś (jeśli się mylę popraw mnie). Więc skoro poprzednie, na które psioczyłeś, okazały się całkiem SPOKO, to skąd wiesz że i ta nie będzie dobra? [/b]
Poza tym jakim klonem? bo wprowadzamy nowy silnik meczowy? co wg ciebie skopiowałem z sps? szkółkę juniorów, stadion?
[b]A sw nie zostanie klonem sps, ale skoro tam niektóre rozwiązania dotyczące silnika gry się sprawdziły, to dlaczego nie wolno mi ich wykorzystać tu? GM_Arek
a ja jestem przeciw przeciwowi Uśmiech\
\

zmiany muszą być komu się nie podoba i nie chce zmian to nara nara, ma być ciekawie, a nie nudno.

Misiek81

Gajowy będziesz miał ciekawie jak będziesz jeździł sparingi z "botami "i wszystko po 75:0 bo ktos ci skladu nie wystawi żeby sprawności nie stracić no genialne po prostu

Jedziesz i akceptujesz tyle sparów, ile potrzebujesz. A jak ktoś nie wystawi składu? a robi ci to różnicę w SPARINGU? GM_Arek
Jeśli nie będzie chciał jechać sparingu to raczej nie zaakceptuje zaproszenia. Przynajmniej na to wskazuje logika
Też jestem przeciwny tym zmianom wolę jechać dziennie sparing i mieć kasę niż robić sobie wolny dzień po to żeby zawodnik miał 100% sprawności.Dlaczego gm arek nie zrobi głosowania kto chce zmiany a kto nie chce zmian może wtedy by się dowiedział ile graczy jest przeciwko tym zmianom
A ja napiszę że zmiany są nawet fajne, dają dużo możliwości i pEwnie poprawią grywalność. No ale wiadomo jest jedno wielkie ALE...Taka rewolucja w grze powinna być zapowiedziana i moim zdanie o ok 3 sezony przed wejściem zmiany. By gracze mieli czas się przygotować na spokojnie, a nie wszystko na "hybcika"
(2018-06-22, 05:37:46)kamykov napisał(a): [ -> ]A ja napiszę że zmiany są nawet fajne, dają dużo możliwości i pEwnie poprawią grywalność. No ale wiadomo jest jedno wielkie ALE...Taka rewolucja w grze powinna być zapowiedziana i moim zdanie o ok 3 sezony przed wejściem zmiany. By gracze mieli czas się przygotować na spokojnie, a nie wszystko na "hybcika"

Zgodzę się z Tobą, myślę że jakby silnik wszedł od przyszłego sezonu byłoby to znacznie lepsze rozwiązanie, niż 5 dni testów z czego 3 dni na innych ustawieniach i tak naprawdę 2 sparingi mieliśmy na sprawdzenie 3 typów nawierzchni i kilkunastu graczy.. Ale cóż Oczko Silnik wszedł pozostaje robić swoje, wciąż niestety mam parę niewiadomych
Ja się zgodzę z przedmówcami. Pierwsza sprawa jest taka że zbyt szybko i nagle jest to wszystko wprowadzone bez dużo wcześniejszego podania szczegółów funkcjonowania silnika, aby gracze mogli się przygotować. Ja sam nadal nie ogarniam tego dlaczego zawodnicy o tak dużych rozbieżnościach mają tak zbliżone czasy wyścigów. Druga sprawa to logika funkcjonowania tej sprawności... z mojej strony poprzedni system był w porządku jeżeli chodzi o ilość startów i naliczaną względem nich sprawność. Jeżeli chcielibyście tutaj coś zmienić to np zmniejszyć bądź zwiększyć ilość startów proporcjonalnie do dostawanej +/- sprawności. Fakt że zawodnik jeżdżący regularnie traci sprawność z każdym biegiem a ten który nie jeździ ma jej więcej jest strasznie nierealistyczne. Podsumowując: Pomysł na zmianę bardzo ciekawy i wiadomo że coś jest potrzebne. Problemem jest natomiast zbyt wielka zmiana całego silnika w zbyt krótkim czasie, który jak widać zbiera wiele krytycznych i wcale nie bezpodstawnych opinii. Z mojej strony pomysł ciekawy i fajnie wyglądający na papierze, ale w praktyce całkowicie nie rozumiem jego działania. Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do obiektywnej szczerej rozmowy a nie wylewania jadu na siebie nawzajem Oczko
początkowe posty brzmią jak zachęcenie do puczu  Zdezorientowany


może i racja, że to wszystko zostało wprowadzone za szybko ale sama idea jest bardzo dobra i znacznie poprawi grywalność.
Każdemu z nas sezon góra dwa zajmie ogarnięcie wszystkie i gramy dalej i niech każdy pamięta, że zmiany dotknęły WSZYSTKICH a nie tylko pojedyncze jednostki w grze. KAŻDY musi się tego uczyć od nowa, pamiętajcie o tym!

//zamykam