Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Drużynowa Liga Speedway World - VIII Edycja.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Podsumowałem rundę zasadniczą Uśmiech
Do statystyk brałem pod uwagę zawodników którzy odjechali przynajmniej 5 spotkań Uśmiech
GRUPA A

[img]<a href=[/img][Obrazek: 2zsthc3.jpg]
GRUPA B

[img]<a href=[/img][Obrazek: bdv5aw.jpg]
Miał być mecz o 9 miejsce z Bradem a tu półfinał..
Po konsultacjach z uczestnikami turnieju zdecydowałem pozostawic turniej na tych samych zasadach poniewaz pare druzyn bieze udzial w ELJ (turniej dla juniorów) w dodatku przy zmianach ktore maja wejsc zwiazane ze sprawnoscia w czwormeczach i zawodach indywidualnych nasi juniorzy byliby wykonczeni Uśmiech
Ale sprawność dla czwormeczy i indywidualnych będzie liczona osobno wewnątrz zawodow i nie będzie mieć wpływu na ogólną sprawność zawodnika, tak tylko mówię Oczko

PS. Źle wkleiłeś linki do meczu rewanżowego półfinału, 2x jest ten sam link z 1 meczu
Oki Brad poprawione Uśmiech co do zasad to pare druzyn startuje w elj i w lidze tez wystawia juniorów a w moim turnieju mozna wystawiac sklad jaki kto sobie upodoba i to jest ten plus bo mozna sobie mieszac w skladach Oczko
Dziękuję serdecznie za możliwość udziału w 8 edycji DLSW. Zrobiliśmy z kolegą Bradem trochę niespodzianek, choć nie wszystkie mecze były grane przez graczy na 100%, jednak determinacji nie brakowało Uśmiech Osobiście 3 miejsce i brązowy medal oceniam za swój ogromny sukces, bo nie podejrzewałem że trafię do PO Uśmiech Poprzez zmiany w nowym silniku, jestem zmuszony zrezygnować z kolejnej edycji, ponieważ zawodnicy po 30stce nie są w stanie się zregenerować na wtorek po lidze, a ligę i Puchar traktuje priorytetowo. Na pewno jeszcze się spotkamy i pojezdzimy! Gdyby ktoś miał życzenie to zapraszam na sparingi, może być nawet regularnie Uśmiech Wielkie dzięki jeszcze raz za emocje i przeżywanie każdego biegu!

Powodzenia w nadchodzącym sezonie i niech szczęście będzie z wami!
Pozdrawiam, Selby Uśmiech
Tabela końcowa VIII Edycji DLSW


[img]<a href=[/img][Obrazek: 96avme.jpg]
Przypałki Piotrałki* trochę na opak , ale niech zostanie ;p gratulacje!
Sorki ;p tak mi chyba lepiej pasowało bo mam na imie Piotr Oczko
(2018-09-29, 00:28:38)kropek81 napisał(a): [ -> ]Sorki ;p tak mi chyba lepiej pasowało bo mam na imie Piotr Oczko

To się spotkały Piotrki w finale ;p ja tak samo hehe
Stron: 1 2