Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Transfery
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich od niedawna zacząłem grać ale jak ktoś się rejestruje to musi czekać tydzień aby przeprowadzić transfer. Ja w ten sam dzień gdy się zarejestrowałem kupiłem zawodnika . jak? kliknąłem aby podbić cenę i naglę wyskoczyło mi ,że złożyłem za niego ofertę . Zgłaszam to żeby nie dostać bana i nie myśleć ,że mam jakiejś "czity" do gry nie o to chodzi . I teraz usuniecie mi tego zawodnika i oddacie kasę czy zostawicie?


PS: Prosiłbym o zostawienie tego zawodnika w mojej drużynie.Uśmiech
Mi się wydaje, że błąd występuje powszechnie i od dłuższego czasu. Chyba było coś takiego przy Australijczykach, że nowi rejestrowali się, aby ceny podbijać, ale pewien nie jestem.
Jak będzie Stefik to się tym zajmie Oczko
Jakos od 3-5 dni to jest wprowadzone, więc możliwe że wcześniej dokonałeś licytacji, więc nie poniesiesz konsekwencji. Wiedziałem że to robiłem ale Henrik mi napisał że ktos napisał o tym temat wiec musiałem sie ustosunkować.
Tak ja napisał Stefik wyżej to już działa od kilku dni.
Nawet dzisiaj wspólnie to sprawdziliśmy i przetestowaliśmy i nie ma możliwości dokonania transferu. Język
przez przypadek zalicytowałem swojego zawodnika bo usuwałem z obserwacji innych zawodników których miałem na oku czy możecie mi cofnąć ten transfer przypadkowy bo nie chce dostac bana ze podbijam sobie zawodniów swoich
Bana nie dostaniesz. Kupisz go, zapłacisz podatek i nie będziesz mógł go sprzedać przez 2 tyg. Raczej nie cofną.
kurde to i tak lipa kasa w błoto a ja potrzebuję kasy
da rade cos z tym zrobić ??
płacisz tylko podatek.... więc lepiej że licytujesz przypadkowo swojego niż kogoś innego ;] a podatek przy Twoim transferze to grosze ;]