Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd w pasku informacyjnym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 54c2d2c07bbce8e5.png]

Opis: Brak widocznego przeciwnika w meczu
Proszę o uzupełnienie szablonu błędu, glownie ID gracza, ID meczu.
Gratuluję, błąd nie będzie naprawiony bo jest źle wypełniony szablon. Kuba ja Ci gratuluję podejścia, bo dzięki temu niektórzy gracze już na forum się nie pojawiają.
(2018-07-11, 08:01:28)GM_Kuba napisał(a): [ -> ]Proszę o uzupełnienie szablonu błędu, glownie ID gracza, ID meczu.

ID gracza chyba widać, a co do meczu to nie jeden dzień, a od kilku dni tak było. Czasami trzeba troszkę otworzyć oczy, a nie pisać regułki.
Co do pasku informacyjnego to nastąpiła poprawa i jest tak jak powinno być.
W tym przypadku być może szablon nei był tak bardzo istotny, jednak chcę przez to nauczyć trochę ludzi regularności i "kultury".

Na czym zależy graczom? Na najszybszym rozwiązaniu błędu. Mi również!

Dlatego, czy nie warto sobie na wzajem pomagać.

Co do tematu, dziwne, bo nic w tym kierunku nie było robione..
(2018-07-16, 22:15:26)GM_Kuba napisał(a): [ -> ]W tym przypadku być może szablon nei był tak bardzo istotny, jednak chcę przez to nauczyć trochę ludzi regularności i "kultury".

 Ty chcesz nas uczyć kultury ??? Nie wierzę, mnie się raczej nie da. Po za tym ja tam nie mam zielonego pojęcia co jest jakim błędem, a twoje reprymendy sprawiają że gracze zbytnio nie chcą zgłaszać błędów.