Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: propozycja dotycząca sparingów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam propozycję: Aby można było ustawić w ustawieniach "stałą" godzinę sparingów. Tzn. ustawiłbym np. 12.00 i wtedy zawsze wyzywając jakąś drużynę miałbym ustawioną 12. (oczywiście mógłbyś sobie zmienić Duży uśmiech). Dzięki temu można, by jeszcze szybciej wysyłać zaproszenia.
PS. Dla tych, którzy by nie chcieli czegoś takiego można by ustawić "losowe".

Co o tym myślicie??
A ile to trwa wybrać godzinę?? Nie więcej niż 10 sek.
ale przy wysylaniu wiekszej ilosci zaproszen, bylo by to duze ulatwienie. mnie denerwuje ciagle zmienianie godziny...
Obecnie zrobiony jest pewien myk mający obniżyć natłok meczy an jedną godzinę.
ale co to za różnica: będzie 100 meczów o 18.00 i 2 o 20.00, czy po 50 meczów o każdej godzinie? Dla mnie to nie ma znaczenia, a moja propozycja sprawiłaby, że można w ekspresowym tempie wysłać dużą ilość zaproszeń bez niepotrzebnego i nudnego zmieniania godzin Uśmiech
Dla Ciebie może i nie ma...
domyślam się że Stefik ustawił to z uwagi na odciążenie serweru nie dla atrakcji Oczko

A w czym przeszkadza Tobie godzina rozegrania sparingu? skoro to tylko sparing nie musisz być obecny... wyślij wyszstkie w "ekspresowym tempie" na ta godzine na na którą automaycznie przydziela --> np: 12.00 Oczko)

adrian11

tak jak teraz jest bardzo dobrze. przynajmniej mozna ustawic taka godzine sparingu ktora pasuje obu zespolom i mozna w trakcie meczu dokonywac zmian testujac rozne ustawienia.