Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Obietnice przed sezonowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
malo tego mam 20mln na koncie i nie wiem co z kasa robic a ta propozycja wiaze sie z tym zebyscie mogli miec wiecej kasy a nie wiem czy to dobra opcja zeby pompowac jeszcze wiecej kasy na konto graczy
(2018-12-12, 11:26:26)Perez napisał(a): [ -> ]malo tego mam 20mln na koncie i nie wiem co z kasa robic a ta propozycja wiaze sie z tym zebyscie mogli miec wiecej kasy a nie wiem czy to dobra opcja zeby pompowac jeszcze wiecej kasy na konto graczy

Może najwyższy czas wprowadzić rewolucję w pensjach? Bo finanse jakoś ma każdy, a z tego co widać zawodników jedynie brakuje.  Porobily nam się ośrodki w stylu "Leszno 1, Leszno 2, Leszno 3 itd ;p może warto rozważyć pensję za punkt, tak aby u żużlowców z Największym XP ich pensja wychodziła w okolice 2mln przy przejechaniu pełnego sezonu ;p Ale odbieglem od tematu ! Czas reakcji fanclubu można zmienić..  po jednej czy dwóch porażkach w końcu kibice się nie odwracają..
Na początku sezonu odwracają się nawet po pierwszej porazce
(2018-12-12, 22:57:57)Selby napisał(a): [ -> ]Na początku sezonu odwracają się nawet po pierwszej porazce

W SW tak... Ja miałem na myśli, nasz realny świat :p
Zrobimy te zmiany tak aby nastrój spadal dopiero przy 2-3 porazce z rzędu? I żeby nie resetowac nastroju co sezon ?
jestem za zeby nie resetowac po to sie pracuje w klubie zeby kibice przychodzili ,wiadomo ze idzie czasem gorzejUśmiech ale po jednym meczu nie ma tak ze nikt nie przychodzi
Stron: 1 2