Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: baraze a sprawnosc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
jak bedzie wygladal wzrost sprawnosci w meczach barazowych?czy w niedziele nastapi skok +10 czy sprawnosc wroci do 100 %?
dobre pytanie jak to będzie wyglądało

wydaje mi się, że normalnie +10 sprawności wróci. Wg mnie bez sensu jest tłumaczenie, że baraż to musi być na innych zasadach. Każdy kto w nich jedzie będzie miał problem ze sprawnością w rewanżu, więc... na chłopski rozum powinno wracać normalnie +10. Ale jak jest w rzeczywistości... tego nie wiem :x
w jakie dnie dokładnie będą rozgrywane baraże, czyli dokładnie chodzi mi o to czy będą rozgrywane jak dotychczas czyli sobota i niedziela czy z tygodniową przerwą w niedziele oraz jak będzie wyglądać sytuacja z sprawnością ??
Nie wiem na moje zasady były ustalone przed sezonem wiec baraze pojada jak zawsze sobota-niedziela a sprawność będzie spadala zawodnikom wg tabelki i będzie wzrastala +10 na dzień wiec chyba wszystko jasne.
Wszyscy jadący w barażach będą mieli tak samo i spadki i wzrosty wiec w czym problem?
Po prostu będzie trzeba pokombinować jak to teraz jest w lidze i tyle.
Premiowane będą w ten sposób zespoły z większą ilością zawodników, co trochę wypacza rywalizację w najsilniejszych składach.
dowiem się w końcu jak to będzie wyglądać ??
ahhh zapomniałem admini dopiero powiedzą dzień przed meczami barażowymi
(2018-08-30, 15:37:19)Niszczycielski napisał(a): [ -> ]dowiem się w końcu jak to będzie wyglądać ??
ahhh zapomniałem admini dopiero powiedzą dzień przed meczami barażowymi

nie mów nic na adminów bo blokują wszystko

GM_Arek: SPAM nic nie wnoszący do dyskusji
napisałem to w formie żartu, nie miałem zamiaru nikogo obrażać, ja tylko stwierdzam fakt jak do tej pory były wprowadzane zmiany w grze, teraz oczekuję tylko potwierdzenia jak będą wyglądały baraże bo wiem że w nich na 100% pojadę a nie będę ukrywał że moi celem jest awans i chce wiedzieć jak mam się przygotować do baraży, ale widzę że chyba trzeba będzie robić na wyczucie niestety
Nie wiem jak to będzie wyglądało w rzeczywistości ale wydaje mi się że sprawność zawodników trzeba brać pod uwage na sobote i niedziele . Z soboty na niedziele wskoczy po +10 spraswności. I tak ja do tego podchodze bo być może też przyjdzie mi walczyć w barażach
będzie +10 do sprawności
(2018-09-05, 22:21:52)GM_Arek napisał(a): [ -> ]będzie +10 do sprawności

 A gdzie takową informacje mogę znaleść? Bo jakoś przejrzałem dział pomoc i mi się to nigdzie nie rzuciło. Informacja ważna bo pytanie będzie co sezon wracało jak bumerang.
Sprawność będzie regenerować się każdej nocy o +10 punktów.
(2018-08-29, 14:55:07)Selby napisał(a): [ -> ]Premiowane będą w ten sposób zespoły z większą ilością zawodników, co trochę wypacza rywalizację w najsilniejszych składach.

Tu się z Tobą nie zgodzę Język Bo nie można nazwać wypaczaniem wyniku drużynę, która prowadzi politykę szkolenia, kupowania, generalnie szerokiego składu.
W każdym meczu, a szczególnie barażach kluczem do sukcesu jest on line, nawet przy wąskiej kadrze Uśmiech
Dzięki tofik Oczko
Stron: 1 2